آموزش تست سوئیچ فشار پایین دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک

آموزش تست سوئیچ فشار پایین دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک

سوئیچ فشار پایین یا سنسور لوپرشر (low pressure sw.) قطعه ای مهم و کاربردی است و به عنوان محافظ پمپ در دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک قرار داده می شود.

در واقع سوئیچ فشار پایین وظیفه دارد تا در زمان قطعی آب و یا پایین بودن فشار آب ورودی به پمپ دستور خاموش شدن بدهد. اگر این سوئیچ نباشد در زمان قطعی آب پمپ بدون آب کار می کند و به سرعت دچار سوختگی می شود.

حال سوئیچ فشار پایین مانند هر قطعه ی برقی دیگر دچار سوختگی و یا ایراداتی می شود که باید برر سی و در صورت خرابی، تعمیر و یا تعویض شود. در این مطلب به آموزش تست سوئیچ فشار پایین دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک پرداخته ایم.

ابتدا در دستگاه تصفیه آب سوئیچ فشار پایین را پیدا کنید. این قطعه کوچک و به رنگ مشکی است و معمولا در اطراف هوزینگ مرحله ی اول قرار می گیرد. دارای یک شیلنگ تصفیه آب و دو سیم برق است.

دو کابل برق سوئیچ فشار پایین را از دستگاه جدا کنید.
دو سر لخت سیم را به یکدیگر متصل کنید.

البته در این زمان باید دستگاه تصفیه آب به برق وصل باشد، شیر مخزن بسته و شیر آب ورودی و شیر برداشت باز باشد. نگران برق گرفتگی نباشید زیرا ولتاژ برق دستگاه بسیار ضعیف است.

در این زمان اگر دستگاه روشن شد یعنی سوئیچ لوپرشر خراب است و یا فشار آب ساختمان بسیار کم می باشد.

اگر دستگاه روشن نشد ایراد از خرابی سوئیچ فشار پایین و یا کم بودن آب ساختمان نیست و مشکل را باید در قطعات دیگر بررسی کرد.

آموزش تست سوئیچ فشار پایین دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک

آموزش تست سوئیچ فشار پایین دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *