اتصال زانویی ممبران ساده دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک

اتصال زانویی ممبران ساده دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک

قطعاتی که بر روی براکت دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک قرار می گیرند برای نصب به شیلنگ تصفیه آب از اتصالات زانویی در ورودی و خروجی خود استفاده می کنند.

زیرا شیلنگ تصفیه آب نمی تواند بدون اتصال زانویی به طور مستقیم به قطعات متصل شود. در واقع اتصالات زانویی به خروجی و ورودی قطعات زاویه ای ۹۰ درجه می دهند تا نصب شیلنگ بدون هیچ پیچ و خمی انجام شود.

هر کدام از این قطعات دارای یک نوع اتصال زانویی هستند، مثلا هوزینگ ممبران از سه مدل اتصال زانویی استفاده می کند.

یکی از اتصالات زانویی که به خروجی هوزینگ ممبران نصب می شود، اتصال زانویی ممبران ساده نام دارد. همچنین این اتصال را با نامهای زانویی یک هشتم رزوه به یک چهارم فیتینگی و یا زانویی هوزینگ ممبران نیز می شناسند.

این اتصال در قسمت خروجی فاضلاب هوزینگ ممبران استفاده می شود همان خروجی که از مرکز هوزینگ ممبران کمی دورتر است.

یک سر آن دارای رزوه خارجی با قطر ۱٫۸ است که به هوزینگ ممبران متصل می شود و سر دیگر آن به صورت فیتینگی ساخته می شود که شیلنگ تصفیه آب درون آن قرار می گیرد.

اتصال زانویی ممبران ساده دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک فقط در قسمت خروجی پساب هوزینگ ممبران کاربرد دارد و نمی توان در جای دیگری از آن استفاده کرد.

همچنین این اتصال به دلیل کیفیت بالایی که دارد دیرتر دچار خرابی و یا گرفتگی می شود و به آب مزه و بوی نامطبوعی وارد نمی کند.

اتصال زانویی ممبران ساده دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک

اتصال زانویی ممبران ساده دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *