انواع اتصالات در دستگاه تصفیه آب آکواتک

انواع اتصالات در دستگاه تصفیه آب آکواتک

اتصالات قطعاتی هستند که دو وسیله را به هم وصل می کنند که از نظر نوع اتصال به دو صورت فیتینگی و مهره های وجود دارند که هر کدام از این ها به چند گروه تقسیم می شوند که در زیر به توضیح آن می پردازیم.

البته در دستگاه های تصفیه آب امروزی معمولا از اتصالات فیتینگی استفاده می شود اما هنوز دستگاه هایی هستند که اتصالات مهره ای در آنها به کار رفته است.

معمولا برای نصب شیلنگ از اتصالات فیتینگی استفاده می شود چون نصب و یا جدا کردن شیلنگ از اتصالات مهره ای سخت و زمان بر است.

اتصالات مهره ای در انواع مختلف زیر موجود است:

اتصالات زانویی آکواتک که خود شامل زانویی پمپ مهره ای ، زانویی ممبران ساده مهر ه ای ، زانویی یک چهارم رزوه به یک چهارم مهره و زانویی ممبران سوپاپ دار مهره ای است.

اتصالات سه راهی معمولا برای جاهایی استفاده می شود که نیاز به دو خروجی می باشد. که اتصالات سه راهی نیز به صورت سه سر مهر ه ای ، یک سر روزه از وسط مهره و اتصالات سه راهی استیل طراحی شده است.

رابط ها و تبدیل ها که برای اتصال دو شیلنگ با قطر یکسان استفاده می شود و اتصال تبدیل برای دو شیلنگ با قطرهای متفاوت است. که به سه صورت دو سر مهره، تبدیل یک دوم رزوه به مهره و تبدیل رزوه به مهره دیده می شود.

اتصالات فیتینگی همانند اتصالات مهره ای در دستگاه تصفیه آب آکواتک به صورت زیر است.

زانویی های که معمولا در خروجی هوزینگ ممبران،پمپ و سوئیچ ها استفاده می شود که به انواع زانویی پمپ ساده ، زانویی پمپ اورینگ دار،زانویی یک هشتم داخل رزوه به یک چهارم فیتینگی، یک چهارم داخل رزوه به یک چهارم فیتینگی، یک دوم داخل رزوه به یک چهارم فیتینگی  و زانویی هوزینگ ممبران ساده و هوزینگ ممبران یک طرفه سوپاپ دار و زانویی میله ای به فیتینگی طراحی شده است.

اتصالات فیتینگی آکواتک دارای مدل تبدیل نیز می باشند که معمولا برای وصل دو شیلنگ به یکدیگر است. رابط ها نیز اتصالات فیتینگی دارند همانند رابط شیلنگ، رابط شیلنگ های یک طرفه و رابط شیلنگ یخچال در اتصالات فیتینگی نیز سه راهی وجود دارد.

انواع اتصالات در دستگاه تصفیه آب آکواتک

انواع اتصالات در دستگاه تصفیه آب آکواتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *