انواع اورینگ تصفیه آب آکواتک

انواع اورینگ تصفیه آب آکواتک

اورینگ (O-Ring) یک واشر حلقوی است که به شکل حروف O انگلیسی ساخته می شود و در قطعات مختلف دستگاه تصفیه آب آکواتک مورد استفاده قرار می گیرد.

اورینگ یک قطعه ی پلاستیکی بوده و بسیار مهم و کاربردی است. این قطعه برای آب بندی قطعات مختلف استفاده می شود و از نشتی آب آز آن قطعات جلوگیری می کند.

اورینگ ها بر اساس ساختار و ابعاد قطعات مختلف در انواع مختلفی ساخته می شوند که در ادامه به توضیح انواع اورینگ تصفیه آب آکواتک می پردازیم :

اورینگ هوزینگ های تصفیه آب خانگی :

همان طور که از نامش پیداست این اورینگ برای آب بندی هوزینگ های خانگی از جمله هوزینگ های پیش تصفیه استفاده می شود. این اورینگ در قسمت رزوه ی شده ی کلگی هوزینگ و بدنه ی آن قرار می گیرد.

اورینگ هوزینگ اسلیم :

هوزینگ های اسلیم یک نوع هوزینگ های پیش تصفیه هستند اما برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرند. اورینگ هوزینگ اسلیم نیز برای این نوع هوزینگ ها ساخته شده است و کمی قطر آن از اورینگ های خانگی بزرگ تر است.

اورینگ هوزینگ های جامبو :

هوزینگ های جامبو نیز برای مصارف نیمه صنعتی، صنعتی و پیش تصفیه های ساختمان استفاده می شوند و قطر آنها از هوزینگ های اسلیم بیشتر است. این اورینگ نیز بر اساس ساختار هوزینگ جامبو ساخته شده است.

اورینگ هوزینگ ممبران :

این اورینگ نیز برای آب بندی هوزینگ های ممبران استفاده می شود.

اورینگ اتصالات :

در دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک از انواع مختلف اتصالات از جمله زانویی ها، سه راهی ها و غیره استفاده شده است. اورینگ اتصالات نیز بر اساس ساختار اتصالات ساخته می شوند و برای عایق بندی آنها کاربرد دارند.

انواع اورینگ تصفیه آب آکواتک

انواع اورینگ تصفیه آب آکواتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *