انواع فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب آکواتک

انواع فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب آکواتک

فلو فاضلاب یا محدود کننده جریان فاضلاب برای دستگاه هایی که به روش اسمز معکوس کار می کنند مورد استفاده قرار می گیرد.

فلو فاضلاب با دیگر قطعات باعث می شوند که جریان اسمزی در سیستم معکوس شود و عمل فیلتراسیون صورت گیرد.

فلو فاضلاب در قسمت خروجی پساب فیلتر ممبران قرار می گیرد و با محدود کردن جریان فاضلاب باعث معکوس شدن جریان اسمزی می شود. فلو فاضلاب اگر در دستگاه قرار نگیرد باعث خروج آب با فشار بالا می شود و عمل فیلتراسیون صورت نمی گیرد.

حال این فلو فاضلاب بر اساس ظرفیت فیلتر ممبران، سختی آب (TDS)، دبی خروجی و فشار پمپ در انواع مختلف تقسیم می شود. که در این مطلب به توضیح کامل انواع فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب آکواتک پرداخته ایم.

فلو فاضلاب بر اساس ظرفیت فیلتر ممبران در انواع مختلفی از جمله ۳۰۰، ۴۰۰، ۴۵۰، ۵۵۰، ۶۰۰، ۸۰۰، ۹۵۰، ۱۰۰۰، ۱۲۰۰ و ۱۵۰۰ موجود است.

این اعداد مقدار خروج آب را در هر دقیقه مشخص می کند. مثلا فلو فاضلاب ۳۰۰ قادر است تا فاضلاب را در هر دقیقه به مقدار ۳۰۰ سی سی عبور دهد.

فلو فاضلاب ۳۰۰ برای ممبران هایی با ظرفیت ۵۰ گالن مناسب است. البته این ظرفیت ممکن است در سختی بالای آب و نوع پمپ تغییر کند.

انواع دیگری که فلو فاضلاب ها دارند در نوع ثابت و متغیر بودن آن است. معمولا بر روی تمام دستگاه های تصفیه آب از فلو فاضلاب ثابت استفاده می شود.

ولی نوع جدیدتر آن نیز وجود دارد که متغیر است و می توان آن را بر اساس شرایط مختلف تنظیم نمود.

البته فلو فاضلاب های متغیر نیز در ظرفیت های مختلف طراحی می شود و در مدل های ۳۰۰ الی ۱۵۰۰ نیز وجود دارد.

انواع فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب آکواتک

انواع فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب آکواتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *