تصفیه آب آکواریوم آکوا تک

تصفیه آب آکواریوم آکوا تک

سیستم تصفیه آب آکواریوم یکی از مهمترین عوامل در نگهداری ماهیان زینتی و سلامت ماهی ها است .

ذرات جامد محلول در آب آکواریوم توسط فیلترهای تصفیه آب به دام انداخته می شوند و همچنین آلودگی‌های موجود در آب حذف می گردند.

بیشتر افراد برای نگهداری ماهی در آکواریوم از آب تصفیه شده به روش ro استفاده می کنند تا هم آب شفاف و روشن باشد و هم املاح مضر از آب حذف شود.

در تصفیه آب آکواریوم می توان از فیلترهای RO ، رزینی، کربن اکتیو استفاده کرد که بستگی به نوع ماهی ها ، اندازه آکواریوم و تعداد ماهی ها ، نوع آب آکواریم از نظر شوری و شیرین بودن دارد.

دستگاه تصفیه آب RO آکوا تک برای تمامی ماهی ها اعم از ماهی های تزیینی ، آکواریوم و همچنین ماهی های خوراکی مناسب است .

در آکواریوم هایی که از دستگاه تصفیه آب آکوا تک RO استفاده می کنند کلر ، متشقات آن، مواد شیمیایی و بسیاری از املاح مضر آب حذف می گردند.

باید دقت نمود که از فیلترهای قلیایی در تصفیه آب آکواریوم استفاده نشود؛ زیرا آب قلیایی برای بعضی ماهی های آکواریوم مناسب نمی باشد.

ولی می توان از فیلتر UV یا آنتی باکتریال در تصفیه آب آکواریوم آکوا تک استفاده کرد که میکروارگانیسم های آب را از بین می برد.

تصفیه آب آکواریوم آکوا تک

تصفیه آب آکواریوم آکوا تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.