تعویض فیلتر aquatek تصفیه آب خانگی اکواتک

تعویض فیلتر زمانی انجام می شود که فیلتر کارایی خود را از دست داده و معمولا بعداز گذراندن سیکل زمانی خاص تعویض باید صورت گیرد، چون فیلترها از ناخالصی ها اشباع شده اند.

فیلتر مانند یک صافی عمل کرده که از ورود ذرات معلق، کلر و فلزات سنگین مانند آرسنیک ؛ جیوه به داخل آب آشامیدنی جلوگیری می کند. که البته دقت هر کدام از فیلترها با یکدیگر متفاوت است .

فیلترمرحله اول:

فیلتر الیافی یا PP : این فیلتر در زمان تعویض تغییر رنگ می دهد، محفظه ی این فیلتر شفاف بوده و می توان تغییر رنگ آن را مشاهده کرد که معمولا به رنگ قهوه ای تیره در می آید. و هم چنین بسته به محل نصب دستگاه عمر آن معمولا ۳ ماه می باشد .

فیلتر مرحله دوم :فیلتری کربنی است که طعم و بوی نامطبوع آب را از بین می برد. زمان تعویض فیلتر مرحله دوم هر ۹ ماه یکبار است .

فیلتر مرحله سوم : فیلتر کربن بلاک، ازجنس کربن فشرده بوده و  تکمیل کننده فیلتر مرحله دوم است.مدت زمان تعویض مشابه فیلتر مرحله دوم است .

فیلتر مرحله چهارم : فیلتر ممبران، عمر این فیلتر بستگی به تعویض بموقع ۳ فیلتر پیش تصفیه می باشد، که اگر ۳ فیلتر پیش تصفیه بموقع تعویض شود، عمر فیلتر ممبران به ۱۸ ماه می رسد .

فیلتر مرحله پنجم : فیلتر پست کربن، زمان تعویض فیلتر پست کربن تقریبا ۱۲ ماه است .

فیلتر مرحله ششم : فیلتر مینرال که زمان تعویض آن مشابه فیلتر مرحله پنجم است .

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با ارائه دستگاه های اصل از برندهای مختلف و حک نام کشور های سازنده بر روی دستگاه های تصفیه آب خانگی آمادگی خود را جهت خدمات رسانی اعلان میدارد ،جهت مشاوره و ثبت سفارش با شماره تلفن های زیر تماس برقرار کنید .

تلفن ثابت: ۶۵۵۲۲۹۶۳ و  ۶۵۵۲۲۹۲۳ -۰۲۱          همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *