خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب آکوا تک

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب آکوا تک

انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی ، نیمه صنعتی یا صنعتی نیاز به گارانتی و همچنین خدمات پس از فروش معتبر دارند .

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با استفاده از سرویس کاران مجرب و قطعات اصلی و با کیفیت کار فروش و خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب آکوا تک اعم از خانگی ، نیمه صنعتی یا اداری و صنعتی را بر عهده دارد.

جهت سرویس و تعمیر انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی آکوا تک زیرسینکی، رومیزی یا کیسی این شرکت بر اساس زمانبندی مشخص و تماس با مشتریان خدمات خود را ارائه می دهد.

این خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب آکوا تک به این صورت است که اگر دستگاه در زمان گارانتی احتیاج به تعمیر داشته باشد بدون دریافت هزینه این سرویس رسانی انجام می شود.

همچنین زمان تعویض فیلترها در دستگاه های تصفیه آب به مشتریان اطلاع رسانی می شود. فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی با فیلترهای با کیفیت و گیاهی این شرکت تعویض می گردد.

جابجایی و نصب مجدد دستگاه تصفیه آب آکوا تک توسط کارشناسان متخصص شرکت انجام می شود.

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب درتهران و کرج و دیگر شهرهای همجوار انجام می شود و هزینه ایاب و ذهاب در همه شهرها یکسان است.

با زیاد شدن تعداد مشتریان در هر سال، مشخصات تمام مشتریان در یک سیستم CRM ذخیره و نگهداری می شود و به صورت سیستمی و دقیق تمامی مشتریان تحت کنترل و سرویس دهی قرار می گیرند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با اهمیت دادن به خواسته های مشتریان و آموزش تکنسین های حرفه ای و دقیق ، باعث افزایش رضایت مندی مشتری ها می شود.

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب آکوا تک

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب آکوا تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *