دستگاه تصفیه آب خانگی هفت مرحله ای آکوا تک

دستگاه تصفیه آب خانگی هفت مرحله ای آکوا تک

یکی از دستگاه هایی که می توانید از آن در منزل استفاده کنید ، دستگاه های تصفیه آب هستند . چرا از دستگاه های تصفیه آب استفاده کنیم ؟

آب یکی از مهم ترین موادی است که بسیاری از فعالیت های بدن ما در حضور آن انجام می شود و علاوه بر بدن ، در زندگی روزمره ما نیز نقش بسیار مهمی را ایفا می کند .

سالم بودن این آب یکی از موضوعات بسیار مهم و حائز اهمیت است . برای این که از آبی سالم استفاده کنیم و از سالم بودن آبی که می نوشیم اطمینان داشته باشیم ، استفاده از دستگاه های تصفیه آب پیشنهاد می شود .

دستگاه های تصفیه آب دستگاه هایی هستند که آب لوله کشی شهری را تصفیه می کنند و عواملی که باعث آلودگی این آب شده است ، را از بین می برند و از آن حذف می کنند .

حذف آلودگی های موجود در آب به چه صورت انجام می شود ؟ در دستگاه تصفیه آب فیلترهایی تعبیه شده است که این فیلترها با عبور آب از خود به حذف مواد آلوده کننده ی موجود در آب می پردازد . هر فیلتر ویژگی و عملکرد مختص به خود را دارد .

دستگاه تصفیه آب خانگی به طور معمول از چه فیلترهایی تشکیل شده است ؟ فیلتر الیافی ، فیلتر کربن اکتیو ، فیلتر کربن بلاک ، فیلتر ممبران ، فیلتر پست کربن و فیلتر مینرال فیلترهایی هستند که در هر دستگاه تصفیه آبی تعبیه می شوند .

اما موضوع این مطلب دستگاه تصفیه آب خانگی که دارای هفت مرحله فیلتراسیون است ، می باشد . مرحله هفتم فیلتراسیون دستگاه تصفیه آب خانگی چیست ؟

پس از این که آب از شش مرحله فیلتراسیون خود عبور کرد وارد فیلتر هفتم دستگاه تصفیه آب می شود ، فیلتر هفتم دستگاه تصفیه آب می تواند فیلتر قلیایی باشد تا آب را قلیایی کند و آن را از حالت اسیدی خارج کند یا فیلتر اکسیژن زا یا هیدروژن زا باشد تا میزان آن ها را در آب افزایش دهد و سایر فیلترهای دیگر که در مرحله هفتم نصب می شوند .

نصب فیلتر هفتم در دستگاه تصفیه آب ضروری نیست و صرفاً برای تصفیه بیشتر و افزودن خاصیت های مختلف به آب  تعبیه می شوند .

دستگاه تصفیه آب خانگی هفت مرحله ای آکوا تک

دستگاه تصفیه آب خانگی هفت مرحله ای آکوا تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *