رابط شیلنگ یخچال ۶ به ۸ در دستگاه های تصفیه آب آکواتک

رابط شیلنگ یخچال ۶ به ۸ در دستگاه های تصفیه آب آکواتک

دستگاه های تصفیه آب خانگی آکواتک به دلیل کیفیت و کارایی بالایی که دارند می توان به یخچال و یا آکواریوم نیز متصل کرد.

اما برای خروجی گرفتن از دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک و نصب آن به یخچال علاوه بر اینکه نیاز به یک سه راهی دارید تا بتوانید از آب تصفیه شده دو خروجی بگیرید، به اتصال رابط شیلنگ یخچال ۶ به ۸ نیز نیاز دارید.

رابط شیلنگ یخچال ۶ به ۸ در دستگاه های تصفیه آب آکواتک دارای دو خروجی فیتینگی با قطرهای ۶ میلیمتر و ۸ میلیمتر است.

قطر ۶ میلیمتر همان ۱٫۴ اینچ است که برای نگهداری شیلنگ های تصفیه آب خانگی مناسب است و ۸ میلیمتر یعنی ۵٫۱۶ اینچ که قطر شیلنگ های یخچال ساید بای ساید است. رابط شیلنگ یخچال ۶ به ۸ میلیمتر را با نام رابط شیلنگ یخچال ۱٫۴ به ۵٫۱۶ اینچ نیز می شناسند.

در واقع وظیفه ی رابط ها نصب دو شیلنگ به یکدیگر است. دو سر اتصال رابط ها به یک شکل ساخته می شوند و معمولا به صورت فیتینگی هستند البته در قدیم به صورت مهره ای ساخته می شدند.

اما به دلیل اینکه کار با اتصالات مهره ای بسیار سخت بود، اتصالاتی به صورت فیتینگی ساخته شد و کم کم جایگزین اتصالات مهره ای شد.

رابط شیلنگ یخچال ۶ به ۸ در دستگاه های تصفیه آب آکواتک نیز به صورت فیتینگی ساخته می شود و کار با آن بسیار راحت و با سرعت انجام می شود.

رابط شیلنگ یخچال 6 به 8 در دستگاه های تصفیه آب آکواتک

رابط شیلنگ یخچال ۶ به ۸ در دستگاه های تصفیه آب آکواتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *