راهنمای نصب دستگاه تصفیه آب آکواتک

راهنمای نصب دستگاه تصفیه آب آکواتک

دستگاه تصفیه آب بنا به نیاز به سه دسته خانگی و نیمه صنعتی و صنعتی تقسیم می شوند. در اینجا روش نصب دستگاه خانگی آکواتک را توضیح می دهیم.

دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک معمولا زیر سینک نصب می شوند البته باید فضای کافی برای تعویض فیلترها داشته باشد .

پایه یا براکت دستگاه تصفیه آب را به دیواره کابینت پیچ می کنیم البته باید از کف کابینت فاصله داشته باشد.

سپس سه فیلتر اول را که به ترتیب الیافی، کربن اکتیو و کربن بلاک است را داخل هوزینگ های مخصوص قرار داده و می بندید توجه داشته باشید که هوزینگ شفاف مخصوص مرحله اول است و دو تای دیگر مات است.

هوزینگ ها بوسیله شیلنگ به هم متصل هستند و بصورت عمودی به دستگاه متصل هستند. به یاد داشته باشید که هوزینگ ها بوسیله آچار هوزینگ باز و بسته می شوند و نباید با دقت اقدام به باز و بسته کردن آنها نمایید.

در مرحله چهارم فیلتر ممبران به صورت اینلاین بر روی دستگاه نصب می شود و در هوزینگ ممبران قرار می گیرد و آب از ممبران به داخل مخزن می ریزد باید رزوه های موجود توسط نوار تفلون نوارپیچی کنید. بعد از ممبران فیلتر پست کربن قرار می گیرد و سپس فیلتر مینرال که آب از مخزن وارد مینرال می شود و از آنجا به شیر برداشت می رود.

شیر برداشت بسته به سلیقه مشتری روی سینک و یا روی دیوار نصب می شود. شیر برداشت را توسط مهره های موجود محکم کنید.

دستگاه دارای فلوفاضلاب است که به خروجی فاضلاب دستگاه آکواتک وصل می شود و بعد از ممبران قرار دارد. دستگاه تصفیه آب نیاز به یک پمپ دارد که آب را با فشار داخل فیلترها بفرستد این پمپ پشت هوزینگ های اولیه نصب می شود و به آداپتور متصل می شود که برق دستگاه را تا ۲۴ ولت پایین می آورد.

 دستگاه دارای دو سوئیچ است که هرگاه فشار آب بالا و پایین شود دستور خاموش و روشن شدن را به دستگاه می دهد که جای سوئیچ فشار بالا در بالای براکت و اطراف هوزینگ ممبران است و سوئیچ فشار پایین در پشت فیلتر یک است و به صورت سری در مدار پمپ قرار گرفته است.

هنگامیکه همه قطعات را سر جای خود گذاشتید دستگاه را به برق بزنید و از سالم بودن آن مطمئن شوید.

راهنمای نصب دستگاه تصفیه آب آکواتک

راهنمای نصب دستگاه تصفیه آب آکواتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *