زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک

زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک

فیلتر محافظ ممبران یکی از فیلترهای مکمل است که در بعضی از دستگاه های تصفیه آب خانگی آکواتک قرار دارد و به طور پیش فرض و در دستگاه های تصفیه آب ۶ مرحله ای آکواتک وجود ندارد.

این فیلتر در مرحله ی چهارم نصب می شود و تکمیل کننده ی مراحل قبل یعنی فیلتر الیافی، فیلتر کربن فعال گرانول و فیلتر کربن بلاک است.

فیلتر محافظ ممبران به صورت اینلاین ساخته می شود که درون آن از الیاف ۱ میکرون یا کربن فعال پر می شود.

این فیلتر قادر است ذرات درشت و مواد شیمیایی باقی مانده از سه فیلتر قبل را حذف نماید و از آسیب به فیلتر ممبران جلوگیری نماید.

در مناطقی که آب بسیار آلوده ای دارند سه فیلتر پیش تصفیه نمی توانند به طور کامل ذرات معلق و مواد شیمیایی را از آب حذف کنند و به فیلتر ممبران منتقل می کنند.

ورود این مواد به فیلتر ممبران باعث خرابی زود هنگام فیلتر ممبران می شود و عمر دستگاه را کاهش می دهد.

برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است از فیلتر محافظ ممبران در دستگاه تصفیه آب استفاده شود. نصب یک فیلتر محافظ ممبران بهتر از تعویض زود به زود فیلتر ممبران است و بسیار مقرون به صرفه است.

حال این فیلتر مانند فیلترهای دیگر یک مدت زمان استفاده دارد و باید در زمان مقرر تعویض شود. زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران بستگی به مواد تشکیل دهنده آن دارد اگر از الیاف ۱ میکرون ساخته شده باشد باید هر ۳ الی ۶ ماه تعویض شود اما اگر از کربن فعال تشکیل شده باشد باید هر ۹ ماه تعویض شود.

زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک

زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *