زمان تعویض فیلتر کربن اکتیو گرانول دستگاه تصفیه آب آکواتک

زمان تعویض فیلتر کربن اکتیو گرانول دستگاه تصفیه آب آکواتک

فیلتر کربن اکتیو گرانول (GAC) که با نام فیلتر کربن پودری (UDF) نیز شناخته می شود در مرحله دوم از دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک قرار می گیرد و وظیفه دارد تا مواد شیمیایی آلی از جمله کلر، تری هالومتان ها، استیک اسیدها و غیره را از آب حذف نماید.

همان طور که از نامش پیداست این فیلتر از کربن فعال ساخته شده و دارای منافذ بسیار ریزی است که مواد شیمیایی درون این منافذ به دام می افتند.

اما مانند تمام فیلترهای دیگر این فیلتر نیز زمان تعویض مشخصی دارد و اگر در آن زمان تعویض نشود باعث تولید آلودگی های میکروبی می شود و به آب طعم و بوی نامطبوع می دهد.

زمان تعویض فیلتر کربن اکتیو گرانول دستگاه تصفیه آب آکواتک هر نه ماه است و باید بعد از ۹ ماه استفاده حتما تعویض شود.

منافذ ریز فیلتر کربن اکتیو گرانول بعد از ۹ ماه کاملا اشباع می شود و دیگر نمی تواند مواد شیمیایی و کلر را از آب حذف نماید.

اگر کلر به فیلتر ممبران وارد شود باعث خرابی زود هنگام این فیلتر می شود زیرا فیلتر ممبران خانگی به کلر و مواد شیمیایی حساس است.

اگر کلر وارد آن شود غشاهای اسمز معکوس آسیب می بینند و دیگر قادر به جذب آلاینده ها نمی باشند.

اگر می خواهید از دستگاه تصفیه آب خانگی خود سالیان سال استفاده نمایید و بعد از گذشت چند سال همچنان آبی گوارا و سالم داشته باشید حتما به زمان تعویض فیلترها توجه نمایید و در زمان مقرر تعویض کنید.

زمان تعویض فیلتر کربن اکتیو گرانول دستگاه تصفیه آب آکواتک

زمان تعویض فیلتر کربن اکتیو گرانول دستگاه تصفیه آب آکواتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *