زمان تعویض فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک

زمان تعویض فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک

در دستگاه های تصفیه آب خانگی آکواتک تعدادی فیلتر قرار داده شده است که مانند مواد غذایی یک تاریخ مصرف مخصوصی دارند و باید بعد از مدت زمان استفاده، آن فیلتر را تعویض کرد.

فیلتر کربن بلاک آکواتک نیز که در مرحله ی سوم از دستگاه تصفیه آب خانگی قرار می گیرد، باید بعد از ۹ ماه تعویض شود.

این فیلتر وظیفه دارد تا مواد شیمیایی آلی مانند کلر، تریهالومتان ها، استیک اسیدها، آفت کش ها و علف کش ها را از آب حذف نماید.

اگر فیلتر کربن بلاک به موقع تعویض نشود محلی برای رشد باکتری ها و جلبک ها می شود و علاوه بر آن باعث آسیب رساندن به فیلتر ممبران نیز می شود.

زیرا فیلترهای ممبرانی که در دستگاه های تصفیه آب خانگی از جمله سیستم تصفیه آب آکواتک نصب می شوند به کلر و مواد شیمیایی حساس هستند و ورود ذره ای کلر به فیلتر ممبران باعث آسیب دیدن غشاهای داخل فیلتر می شود.

از زمانی که فیلتر به درون هوزینگ قرار داده شود و آب وارد آن شود زمان استفاده ی آن شروع می شود و تا ۹ ماه بعد از آن تاریخ قابلیت استفاده دارد. معمولا فیلتر کربن بلاک را با فیلتر کربن اکتیو گرانول همزمان با هم تعویض می نمایند.

علاوه بر تاریخ، بر روی فیلترها ظرفیت فیلتر نوشته شده است و می توان فیلتر را بعد از تصفیه ی آن مقدار آب تعویض نمود.

مثلا فیلتر کربن بلاک آکواتک را باید بعد از تصفیه حدود ۱۵۰۰ گالن آب تعویض کرد. اما به طور کلی بهتر است که حتما بعد از ۹ ماه فیلتر کربن بلاک تعویض شود حتی اگر کمتر از ۱۵۰۰ گالن آب تصفیه کرده باشد زیرا بعد از ۹ ماه خاصیت خود را به طور کامل از دست می دهد.

زمان تعویض فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک

زمان تعویض فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *