سختی آب خروجی از دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا تک چقدر است؟

سختی آب خروجی از دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا تک چقدر است؟


سختی آب یکی از مهم ترین فاکتور هایی است که برای بررسی و آنالیز کیفیت آب حتما باید مورد بررسی و سنجش قرار بگیرند.

به صورت کلی تمامی یون های محلول و غیر محلول موجود در آب تعیین کننده سختی آب هستند و هر چقدر میزان املاح درون آب بیشتر باشد آب سخت تر می شود.

آب سخت علاوه بر اینکه می تواند برای سلامتی انسان مضر باشد، موجب رسوب در اطراف شیر و لوله ها می شود و سیستم های سرمایشی و گرمایشی را با مشکل مواجه می کند.


دستگاه های تصفیه آب خانگی آکوا تک از سری دستگاه هایی هستند که می توانند سختی آب ورودی را تا حد قابل توجهی کاهش دهند، ضمن اینکه این دستگاه تحمل سختی آب تا حد بالایی را دارد.

 می تواند با راندمان بالا فرآیند سختی زدایی آب را تکمیل کند و حتی آب سخت و شور را به آبی کاملا سبک و گوارا تبدیل کند.


ممبران این دستگاه ها می تواند آب را تا حداکثر سختی ۱۰۰۰ ppm تصفیه نماید، با اندازه گیری سختی آب خروجی از دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا تک می توان مشاهده کرد سختی آب تا چه حد پایین آمده است و کیفیت آب چه تغییرات چشمگیری داشته است.


اگر دستگاه تصفیه آب در شرایط مطلوب کار کند و فیلترهای پیش تصفیه و فیلتر ممبران به موقع تعویض شوند، با اندازه گیری سختی آب خروجی از دستگاه تصفیه آب می توان عددی زیر ۵۰ ppm را مشاهده کرد.

این سختی برای آب کاملا مناسب است و مطابق با استاندارد های جهانی آب شرب سالم و استاندارد می باشد.

سختی آب خروجی از دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا تک چقدر است؟

سختی آب خروجی از دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا تک چقدر است؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *