شیر تنظیم فشار هوای مخزن ذخیره تصفیه آب آکواتک

شیر تنظیم فشار هوای مخزن ذخیره تصفیه آب آکواتک

در دستگاه های تصفیه آب خانگی آکواتک از یک مخزن ذخیره تصفیه آب استفاده می شود که تحت فشار هستند و از دو بخش هوا و آب تشکیل شده اند.

به دلیل وجود هوا در مخازن ذخیره، آب با فشار مناسب از شیر برداشت خارج می شود و اگر این هوا کم و یا زیاد باشد در فشار آب خروجی شیر برداشت تاثیر می گذارد، به همین دلیل تنظیم فشار هوای درون مخزن بسیار مهم است.

در ابتدای نصب، هوای درون مخازن توسط کارخانه ی سازنده تنظیم می شود و نیازی به تنظیم ندارند اما بعد از چند سال استفاده ، مقدار هوا کاهش می یابد و مقدار فشار آب خروجی از شیر برداشت نیز کاهش پیدا می کند.

بر همین اساس در زیر مخازن ذخیره یک شیر تنظیم هوا وجود دارد که می توان با آن و یک تلبمه درون کیسه ی هوای مخزن را باد کرد. البته اگر فشار هوا زیاد شود می توان توسط یک سوزن، هوای درون مخزن را کاهش داد.

درون شیر تنظیم هوای مخزن ذخیره تصفیه آب آکواتک یک والف وجود دارد که با فشار دادن آن والف هوا از مخزن خارج می شود.

اگر از این قسمت آب خارج شود نشان دهنده خرابی مخزن و پاره شدن کیسه ی هواست و راهی جزء تعویض مخزن نیست.

شیر تنظیم فشار هوای مخزن ذخیره تصفیه آب آکواتک

شیر تنظیم فشار هوای مخزن ذخیره تصفیه آب آکواتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *