شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک

شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک

در دستگاه های تصفیه آب خانگی آکواتک به دلیل وجود فیلتر ممبران تمام املاح و آلاینده های آب حذف می شوند و آب سخت به آب نرم تبدیل می شود به همین دلیل آب خروجی از سیستم های تصفیه کمی به تلخی می رود که برای مصرف کننده ناخوشایند است.

کمپانی های سازنده از جمله کمپانی آکواتک برای حل این مشکل علاوه بر قرار دادن فیلتر مینرال از قطعه ی دیگری به نام شیر میکس نیز استفاده می کنند.

شیر میکس قطعه ای است که به موازات هوزینگ ممبران قرار می گیرد و آب خروجی از فیلترهای پیش تصفیه را با آب خالص و عبوری از فیلتر ممبران مخلوط می کند.

شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک باعث می شود تا آبی که هنوز کمی مواد و املاح دارد با آبی که به طور کامل خالص شده است مخلوط شود و طعم آب را کمی خوشایندتر نماید.

شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک هم به صورت فلزی و هم به صورت پلاستیکی ساخته می شود و با نام های شیر مخلوط، شیر تنظیم سختی و غیره شناخته می شود.

بر روی شیر میکس یک اهرم وجود دارد که می توان با چرخش آن مقدار خروجی آب از فیلترهای پیش تصفیه و مقدار حجم مخلوط شده را تنظیم کرد.

این اهرم نباید تا آخر باز باشد زیرا باعث می شود تا فیلترهای بعدی مانند پست کربن و مینرال دچار رسوب شوند و زودتر از زمان تعویض خراب شوند.

شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک

شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *