شیر ورودی دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک

شیر ورودی دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک

احتمالا این جمله را زیاد شنیده اید و یا در مطالب زیاد دیده اید که می گویند در هنگام تعویض فیلتر و یا سرویس قطعات تصفیه آب باید شیر ورودی به دستگاه تصفیه آب را ببندید.

شیر ورودی قطعه ای کوچک فلزی است که بر سر راه جریان آب ورودی به دستگاه تصفیه آب قرار می گیرد.

مسیر آب را باز و یا بسته می کند. این شیر توسط یک سه راهی استیل به شیر پیسوار آب سرد زیر سینک ظرفشویی متصل می شود و جریان آب شهری به سیستم تصفیه را باز و بسته می کند.

حتما باید هنگام سرویس دستگاه و یا تعویض فیلترها، مسیر جریان آب مسدود شود تا بتوان آب درون سیستم را تخلیه کرد و اقدامات لازم را انجام داد.

اگر مسیر آب ورودی به دستگاه مسدود نشود در هنگام باز کردن شیر برداشت، پمپ شروع به فعالیت می کند و آب به سیستم وارد می شود و نمی توان فشار درون دستگاه را کم کرد.

معمولا شیر ورودی دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک دارای یک اهرم آبی و یا قرمز رنگ است که می توان با چرخش ۹۰ درجه این اهرم جریان آب ورودی را مسدود و یا باز کرد. اگر اهرم آبی رنگ با شیلنگ تصفیه آب در یک راستا قرار بگیرند یعنی مسیر آب باز است.

اما اگر این اهرم به صورت ۹۰ درجه با شیلنگ تصفیه آب قرار داشته باشد یعنی مسیر جریان آب مسدود شده و شیر ورودی بسته است.

یک سمت این شیر به صورت رزوه از بیرون است که به سه راهی استیل متصل می شود و سمت دیگر آن برای نصب شیلنگ تصفیه آب خانگی با قطر ۱٫۴ اینچ طراحی شده است.

شیر ورودی دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک

شیر ورودی دستگاه تصفیه آب خانگی آکواتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *