عملکرد دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۲۲۰ لیتری آکواتک

عملکرد دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۲۲۰ لیتری آکواتک

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۲۲۰ لیتری آکواتک با فرآیند اولترافیلتراسیون (UF) کار تصفیه و زلال سازی آب را انجام می دهد.

روش اولترافیلتراسیون (UF) یکی از روش های تصفیه آب است که بدون نیاز به برق و به صورت فیزیکی آب را تصفیه می کند.

اولترافیلتراسیون (UF) به خوبی فرآیند اسمز معکوس (RO) نیست اما می تواند تا حدودی ذرات گرد و غبار، آلاینده ها و زنگ لوله و غیره را از آب جدا کند.

 بنابراین برای تصفیه آب چاه و آب هایی که آلودگی و املاح بسیاری دارند مناسب نمی باشد و بیشتر برای تصفیه آب شهری مناسب است.

در رستوران ها، کافی شاپ ها، فروشگاه های کوچک، سوپر مارکت ها بیشتر از دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۲۲۰ لیتری آکواتک استفاده می شود.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۲۲۰ لیتری آکواتک دارای پنج فیلتر ۲۰ اینچ اسلیم می باشد که عمل تصفیه آب را طی پنج مرحله فیلتراسیون انجام می دهد.

شاسی این دستگاه به صورتی است که باید بر روی دیوار نصب شود و نمی توان آن را بر روی زمین قرار داد زیرا در این صورت به هوزینگ فیلترهای پیش تصفیه فشار آمده و باعث شکستگی یا ترک خوردگی آن می شود.

فیلتر مرحله سوم دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۲۲۰ لیتری آکواتک از نوع فیلتر رزینی می باشد که با تبادل یونی آب سخت را به آب نرم تبدیل می کند.

 فیلترهای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آکواتک عبارتند از:

  • فیلتر الیافی ۲۰ اینچ
    ۲- فیلتر کربن بلاک ۲۰ اینچ
    ۳- فیلتر رزینی ۲۰ اینچی
    ۴- فیلتر اولترافیلتراسیون (UF)
    ۵- فیلتر پست کربن
عملکرد دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 220 لیتری آکواتک

عملکرد دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۲۲۰ لیتری آکواتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.