عملکرد شیر میکس آکوا تک

عملکرد شیر میکس آکوا تک

شیر میکس یکی از قطعات مهم در دستگاه تصفیه آب خانگی است که در بالای دستگاه تصفیه آب و در بین فیلتر چهارم و پنجم نصب می شود و در دو نوع فلزی و پلاستیکی عرضه می شود. دلیل وجود قطعه شیر میکس در دستگاه تصفیه آب خانگی چیست ؟

آب لوله کشی شهری که وارد دستگاه تصفیه آب خانگی می شود ، با گذر کردن این آب از فیلترهای دستگاه تصفیه آب مواد و آلودگی های موجود در آب از بین می رود و سختی آب به مقدار زیادی کاهش می یابد .

با کاهش یافتن سختی آب در طعم آب تغییر ایجاد می شود و آب طعم تلخی خواهد داشت . سختی آب به مجموع یون های کلسیم و منیزیم موجود در آب گفته می شود و باید عددی در بازه ی۵۰ تا ۱۷۰ باشد .

اگر سختی آب عددی کمتر از ۵۰ باشد آب طعم نامطبوعی خواهد داشت و اگر سختی آب عددی بیشتر از ۱۷۰ باشد ، آسیب هایی به بدن وارد می شود و سبب ایجاد بیماری های مختلف از جمله بیماری های کلیوی و همچنین بیماری های گوارشی می شود . برای این که سختی آب در محدوده ی مناسبی تنظیم شود استفاده از شیر میکس در دستگاه های تصفیه آب خانگی توصیه می شود .

شیر میکس چگونه سختی آب را در محدوده ای مناسب تنظیم می کند ؟

در قسمت خروجی فیلتر ممبران ، شیر میکس دارای یک اتصال است که از آن آب تصفیه شده توسط فیلتر ممبران خارج می شود و این آب با آب لوله کشی شهری مخلوط می گردد و سختی آن در محدوده ای مناسب تنظیم می شود و میزان وجود یون ها در آب به تعادل می رسد .

آیا استفاده از شیر میکس در همه ی مناطق توصیه می شود ؟

خیر ؛ استفاده از شیر میکس در مناطقی که دارای آب با سختی بالا هستند ، توصیه نمی شود .

عملکرد شیر میکس آکوا تک

عملکرد شیر میکس آکوا تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *