فروش انواع دوزینگ پمپ آکوا تک

فروش انواع دوزینگ پمپ آکوا تک

در این مطلب می خواهیم در رابطه با یکی از قطعاتی که بسیار پر کاربرد است و مورد استفاده قرار می گیرد ، صحبت کنیم . دوزینگ پمپ که به آن پمپ تزریق هم گفته می شود نوعی پمپ است که قادر به جا به جا کردن مقدار مشخصی از یک سیال می باشد .

دوزینگ پمپ از چه قطعاتی تشکیل شده است ؟ دوزینگ پمپ از محرکه ، گذرگاه سیال ، مکانیزم حرکت و تنظیم دبی می باشد .

انواع دوزینگ پمپ ها را نام ببرید ؟ دوزینگ پمپ های سلونوئیدی ، دوزینگ پمپ های موتوری ، دوزینگ پمپ های دیافراگمی ، دوزینگ پمپ های پیستونی و دوزینگ پمپ های پلانجری انواع دوزینگ پمپ هایی هستند که تولید می شوند و در بازار عرضه می شوند . در ادامه به توضیح عملکرد هر یک از این دوزینگ پمپ ها می پردازیم .

دوزینگ پمپ های سلونوئیدی : این پمپ ها با کمک نیروی الکترومغناطیس فعالیت و عملکرد خود را انجام می دهند . این نوع از دوزینگ پمپ ها در محیط های مرطوب قابل استفاده می باشند .

دوزینگ پمپ موتوری : این نوع دوزینگ پمپ ها با استفاده از نیروی یک موتور الکتریکی عملکرد خود را انجام می دهند و برای ظرفیت های بالا از آن ها استفاده می شود .

دوزینگ پمپ دیافراگمی : از این نوع دوزینگ پمپ ها در سیستم های تصفیه آب ، استخرهای شنا و غیره استفاده می شود .

دوزینگ پمپ پیستونی : دوزینگ پمپ های پیستونی از انواع پمپ های جا به جایی مثبت می باشد . مکش و تراکم در دوزینگ پمپ های پیستونی توسط حرکت خطی پیستون اتفاق می افتد . از این نوع پمپ ها در صنایع داروسازی ، صنایع غذایی و سایر صنایع استفاده می شود .

دوزینگ پمپ های پلانجری : دوزینگ پمپ های پلانجری عملکردی همانند دوزینگ پمپ های پیستونی دارد و تفاوت آن ها در ابعاد می باشد .

به طور کلی از دوزینگ پمپ ها در دیگ های بخار ، سیستم های تصفیه فاضلاب و سایر سیستم ها و صنایع مختلف استفاده می شود .

فروش انواع دوزینگ پمپ آکوا تک

فروش انواع دوزینگ پمپ آکوا تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *