قطعات دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا تک

قطعات دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا تک

دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا تک می توانند بیش از ۹۹% از آلودگی‌ها و ناخالصی‌های آب را در کاربردهای صنعتی حذف نمایند.

فرآیند اسمز معکوس Reverse Osmosis در دستگاه های تصفیه آب علاوه بر شیرین سازی آب‌های شور، آب های ورودی را تصفیه کرده و تمامی ناخالصی ها را از پساب ها حذف می نماید.

قطعات موجود در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا تک عبارتند از:

۱- ترانس transformer

وسیله ای برقی است که همراه با پمپ فروخته می شود و باعث راه اندازی موتور دستگاه تصفیه آب می شود.

 ۲- پمپ pumps

وسیله ای که وظیفه تولید فشار آب برای وارد شدن درون فیلتر های ممبران را بر عهده دارد.

۳- فیلتر filter

فیلترهای PPالیافی ۲۰ اینچ، فیلتر کربن گرانول ۲۰ اینچ و فیلتر کربن بلاک ۲۰ اینچ به عنوان فیلترهای پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب نیمه‌صنعتی هستند که این فیلترها اسلیم باریک می باشند.

۴- فیلتر filter ممبرین membrane-filter

فیلتر ممبران فیلتر مرحله چهارم در دستگاه تصفیه آب نیمه‌صنعتی است که هر نوع ناخاصی مانند نیترات ها، میکروب ها، نمک ها را از آب حذف می کند.

۵- فیلتر filter inline

فیلتر مرحله پنجم فیلتر پست کربن یا فیلتر خطی نام دارد. جنس این فیلتر از زغال پوسته نارگیل می باشد و وظیفه آن حذف رنگ، بو و طعم احتمالی آبی که داخل مخزن مانده است می شود.

۶-هوزینگ اسلیم

هوزینگ محفظه فیلتر یا پوسته فیلتر است. برای دستگاه های تصفیه آب نیمه‌صنعتی از هوزینگ های ۲۰ اینچ یا هوزینگ اسلیم استفاده می شود.

قطعات دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا تک

قطعات دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *