قفل اتصالات فیتینگی در دستگاه تصفیه آب آکواتک

قفل اتصالات فیتینگی در دستگاه تصفیه آب آکواتک

در دستگاه های تصفیه آب خانگی آکواتک برای نصب شیلنگ تصفیه آب به قطعات و فیلترها از انواع مختلف اتصالات استفاده می شود.

در قدیم اتصالات به صورت مهره ای بود و زمان زیادی صرف جدا کردن و نصب شیلنگ تصفیه به آن می شد، اما امروزه از اتصالات فیتینگی استفاده می شود که هم کار با سرعت بالاتر انجام شود و هم راحت تر باشد.

اما اتصالات فیتینگی علاوه بر مزیتی که دارند یک ایراد نیز دارند و آن نشتی آب از این اتصالات است.

اتصالات فیتینگی نمی توانند به محکی شیلنگ تصفیه را در خود نگه دارند و در اثر فشار زیاد آب احتمال در رفتگی شیلنگ و نشتی آب زیاد است.

زیرا اتصالات فیتینگی از یک ضامن و یا حلقه ی نگهدارنده ساخته می شوند که به جلو و عقب حرکت می کند و این ضامن در اثر فشار زیاد آب به داخل رفته و سبب نشتی آب می شود.

نکته : وقتی ضامن به داخل باشد می توان شیلنگ تصفیه آب را وارد اتصال و یا از آن خارج کرد و وقتی ضامن به بیرون و یا خارج باشد شیلنگ تصفیه را درون خود نگه داشته و قفل می شود.

حال برای رفع این مشکل کمپانی های سازنده یک قطعه ی کوچک به شکل نعل اسب ساخته اند که بتوان ضامن را به سمت بیرون نگه داشت و از نشتی جلوگیری کرد.

به این قطعه خار فیتینگی، قفل اتصال فیتینگی تصفیه آب و یا گیره قفل کننده اتصال (Locking Clips for RO Fitting Connectors) می گویند.

بستن قفل اتصالات فیتینگی در دستگاه تصفیه آب آکواتک بسیار راحت است. زمانی که شیلنگ تصفیه آب را درون اتصال فیتینگی قرار دادید، باید ضامن را به سمت بیرون بکشید و بعد خار فیتینگی را در پشت ضامن قرار دهید تا در اثر فشار زیاد آب نتواند به داخل حرکت کند.

قفل اتصالات فیتینگی در دستگاه تصفیه آب آکواتک

قفل اتصالات فیتینگی در دستگاه تصفیه آب آکواتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *