مزیت سوئیچ فشار بالا آکواتک

مزیت سوئیچ فشار بالا آکواتک

در دستگاه تصفیه آب خانگی علاوه بر فیلترها نیز دارای پمپ می باشد که فشار وارده بر فیلترها را کنترل می کند و کلیدی برای عملکرد بهتر پمپ وجود دارد که سوئیچ فشار بالا آکواتک است.

زمانیکه فشار آب به نهایت خود می رسد سوئیچ فشار بالا دستور خاموش شدن را به پمپ می دهد.وجود این کلید برای دستگاه تصفیه آب حیاتی است بعلت اینکه اگر این سوئیچ وجود نداشته باشد به پمپ فشار خواهد آمد.

زمانی که دستگاه تصفیه آب به طور یکنواخت کار می کند و خاموش نمی شود شاید اشکال از سوئیچ فشار بالا باشد و اما از کجا می توانیم بفهمیم که سوئیچ فشار بالا سالم است و درست کار می کند.

برای این کار اول زمانی که دستگاه به برق وصل است شیر مخزن را ببندید و شیر ورودی آب و همچنین شیر برداشت را باز کنید.

زمانی که آب از شیر برداشت خارج شد شیر را ببندید موقعی که شیر برداشت را می بندید دستگاه باید خاموش شود اگر خاموش نشد قطعا سوئیچ فشار بالا دچار اشکال شده است.

اما به این اکتفا نکنید بلکه ابتدا هر دو سیم برق را که به سوئیچ وصل است را جدا کنید بعد دو سر لخت سیم را به هم وصل کنید اگر در این زمان دستگاه تصفیه آب روشن شد قطعا سوئیچ خراب است و باید تعویض شود.

 البته به طور معمول این سوئیچ خیلی کم پیش می آید خراب شود ولی گاها اگر دستگاه تصفیه آب به موقع سرویس نشود سوئیچ فشار بالا استهلاک بالایی پیدا می کند و شاید خراب شود.

سوئیچ فشار بالا در قسمت بالای دستگاه تصفیه آب و در قسمت خروجی ممبران قرار دارد. البته در سیستم دستگاه تصفیه آب سوئیچی نیز برای فشار پایین دستگاه وجود دارد که به آن سوئیچ فشار پایین گفته می شود.

مزیت سوئیچ فشار بالا آکواتک

مزیت سوئیچ فشار بالا آکواتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *