مشخصات فیلتر الیافی آکواتک

مشخصات فیلتر الیافی آکواتک

دستگاه تصفیه آب آکواتک دارای سه فیلتر پیش تصفیه می باشد که مرحله اول آن دارای فیلتر الیافی آکواتک می باشد که از جنس پلی پروپیلن می باشد و قادر به حذف املاح اضافی همچون گل و لای و شن و ماسه موجود در آب تا ۵ میکرون را دارد.

باید بدانید که فیلتر الیافی آکواتک هر چه به سمت داخل می رود فشردگی آن بیشتر و منافذش ریزتر می شود بنابراین ذرات بزرگتر توسط لایه های بیرونی و ذرات ریزتر توسط لایه های نزدیک به مرکز فیلتر جذب می شوند.

فیلتر الیافی آکواتک به صورت کارتریجی در داخل هوزینگ قرار می گیرد البته هوزینگ این فیلتر شفاف است به سبب اینکه به راحتی تغییر رنگ فیلتر را متوجه شویم و اقدام به تعویض فیلتر کنیم. سایز فیلتر الیافی در دستگاه تصفیه آب خانگی ده اینچ است.

این فیلتر معمولا هر سه ماه یکبار تعویض می شود ولی اگر سختی آب ورودی بیش از اندازه معمول باشد مطمئنا زودتر اشباع می شود و باید عوض شود.

اگر تصمیم به تعویض فیلتر داشتید باید از آچار هوزینگ استفاده کنید. ابتدا دستگاه تصفیه آب را از برق بکشید و آب ورودی را ببندید سپس هوزینگ را با استفاده از آچار هوزینگ باز کنید و هوزینگ را کامل بشویید تا تمیز شود که مبادا رسوب داخل آن باشد.

سپس فیلتر الیافی آکواتک جدید را داخل هوزینگ قرار می دهیم و هوزینگ را بسته و دستگاه تصفیه آب را روشن کنید و آب ورودی را نیز باز کنید اجازه دهید دستگاه کار کند و مطمئن شوید که هوزینگ محکم بسته شده باشد و آب ندهد .

فیلتر الیافی آکواتک در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی نیز کاربرد دارد و سایز آن نیز عوض می شود اما همچنان به صورت کارتریجی داخل هوزینگ قرار می گیرد. در نیمه صنعتی فیلتر به اندازه ۲۰ اینچ می باشد و در صنعتی بزرگتر است.

مشخصات فیلتر الیافی آکواتک

مشخصات فیلتر الیافی آکواتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *