معرفی محدود کننده فاضلاب تصفیه آب آکوا تک

معرفی محدود کننده فاضلاب تصفیه آب آکوا تک

یکی از مهم ترین  قطعات دستگاه تصفیه آب فلو فاضلاب یا محدود کننده فاضلاب است. این قطعه به شکل یک استوانه کوچک است که وظیفه دارد جریان آب خروجی به فاضلاب را کنترل کند و مسیر خروج پساب از فیلتر ممبران را به فاضلاب هدایت کند.

این قطعه از جنس پلاستیک است و به رنگ سفید عرضه می شود.

اگر این قطعه نباشد آب زیادی از فاضلاب خارج شده و هدر می رود . از آنجا که فیلتر ممبران در ظرفیت های مختلف ساخته می شود فلو فاضلاب ها نیز در انواع مختلف ساخته می شوند که هر کدام برای یک نوع فیلتر مناسب است.

مثلا برای فیلتر ۵۰ گالنی از فلو فاضلاب ۳۰۰ استفاده می شود ,عدد روی فلو فاضلاب ها مقدار خروج پساب در هر دقیقه را نشان می دهد مثلا عدد ۳۰۰ روی قطعه نشان می دهد که در هر دقیقه ۳۰۰ دبی آب خارج می شود.

هر چقدر ظرفیت تولیدی ممبران بالاتر باشد آب تولیدی نیز بیشتر است و باید فلو فاضلاب حجم خروجی بیشتری نیز داشته باشد. البته پمپ نیز باید قوی تر باشد.

وقتی آب از فلو فاضلاب عبور می کند صدایی شبیه سوت در آن ایجاد می شود, اگر این صدا ایجاد نشود یعنی فلو فاضلاب گرفته است و باید تعویض شود.

اکثر فلو فاضلاب ها را با تعویض فیلتر ممبران تعویض می کنند چون این قطعه به سرعت دچار گرفتگی می شود و میزان آب خروجی تغییر می کند وباعث خرابی زود هنگام فیلتر ممبران می شود.

تعویض این قطعه نیز راحت است. شیر مخزن را می بندیم و فلو فاضلاب را باز می کنیم اگر مقدار آب خروجی بیشتر از ۳۵۰ یا کمتر از ۲۵۰ دبی باشد باید عوض شود و تنها کافیست به جهت جریان آب روی این قطعه توجه و سپس آن را تعویض کنیم.

معرفی محدود کننده فاضلاب تصفیه آب آکوا تک

معرفی محدود کننده فاضلاب تصفیه آب آکوا تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *