مغزی شیر برداشت دستگاه تصفیه آب آکواتک

مغزی شیر برداشت دستگاه تصفیه آب آکواتک

تمام دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس مجهز به شیر برداشتی هستند که آب تصفیه شده را می توان از آن برداشت کرد. شیر برداشت ساختار متفاوتی دارد و از اجزاء و قطعات مختلفی ساخته می شود.

یکی از این اجزاء که بسیار مهم است مغزی شیر برداشت می باشد. شیر برداشت به دلیل حساسیت و ظرافتی که دارد اگر آب سخت از آن عبور کند به سرعت خراب شده و دچار نشتی می شود. در واقع مغزی شیر دچار خرابی می شود.

به همین دلیل نیاز به تعویض پیدا می کند. در بیشتر شیرهای برداشت، مغزی قابل تعویض است اما در بعضی از مدلها نمی توان مغزی را جدا کرد و باید هنگام نشتی کل شیر برداشت را تعویض نمایید.

معمولا در دستگاه های تصفیه آب آکواتک شیر برداشتی قرار می گیرد که بتوان مغزی را در زمان خرابی تعویض نمود.

به طور خلاصه مغزی ها نیز در انواع و اقسام مختلف ساخته می شوند همان طور که شیر برداشت دارای مدلهای اهرمی و ستاره ای است. مغزی نیز دارای کلاهک اهرمی و ستاره ای است.

علاوه بر آن مغزی ها در ابعاد بزرگ و کوچک ساخته می شوند. اندازه ی آنها آنچنان تفاوتی ندارد ولی همین تفاوت کوچک باعث می شود که مغزی به هر شیری نخورد.

مغزی شیر برداشت دستگاه تصفیه آب آکواتک

مغزی شیر برداشت دستگاه تصفیه آب آکواتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *