مغزی شیر برداشت دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا تک

مغزی شیر برداشت دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا تک

 دستگاه های تصفیه آب خانگی دارای یک شیر برداشت جدا گانه هستند که بر روی سینک و یا دیوار نصب می شود.

شیرهای برداشت دارای دو قسمت یکی بدنه شیر و دیگری فلکه آن است. مغزی شیر برداشت درون فلکه شیر برداشت قرار دارد. مغزی ها نیز انواع مختلفی دارند.

همان طور که شیر برداشت دارای مدل های اهرمی و ستاره ای است، مغزی نیز دارای کلاهک اهرمی و ستاره ای می باشد.

همچنین مغزی شیر برداشت دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا تک از جنس برنج و یا آلومینیومی است و باید از آلیاژ با کیفیتی در ساخت و تولید آن استفاده شده باشد.

هنگامی که آب سخت و تصفیه نشده از شیر برداشت عبور کند موجب رسوب و خرابی مغزی شیر برداشت دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا تک می شود وشیر برداشت دچار نشتی آب می شود و در نتیجه عملکرد شیر برداشت با اشکال مواجه می شود.

بنابراین اگر مغزی شیر برداشت تعویض شود ارزان تر و مقرون به صرفه تر از تعویض خود شیر برداشت می باشد.

در واقع مغزی شیر برداشت دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا تک به عنوان یک قطعه یدک برای شیر برداشت در دستگاه تصفیه آب  کار برد دارد.

شیرهای برداشت رو سینکی مدل ستاره ای نیز دو نوع دارند که یکی شیر برداشت با مغزی درشت و دیگری شیر برداشت با مغزی کوچک هستند بهترین مدل آن شیر برداشت ستاره ای با مغزی کوچک و از جنس برنج با رو کش استیل می باشد .

مغزی شیر برداشت دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا تک

مغزی شیر برداشت دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *