نحوه تست فیلتر های کربنی دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا تک

نحوه تست فیلتر های کربنی دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا تک

دستگاه های تصفیه آب خانگی آکوا تک با روش نوین و پیشرفته اسمز معکوس کار می کنند. همان گونه که می دانید فیلترهای کربنی از اصلی ترین بخش دستگاه های تصفیه آب خانگی آکوا تک هستند و راندمان و کیفیت آب خروجی از سیستم تا حدود بالایی به عملکرد این فیلترها وابسته است.

مهم ترین وظیفه فیلترهای کربنی کلر زدایی آب است. در واقع فیلتر کربن تنها فیلتری است که می تواند املاح شیمیایی به خصوص کلر محلول در آب را از بین ببرد .

به همین دلیل است که دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس از سه فیلتر کربنی در دستگاه استفاده می کنند.

فیلترهای کربن ممکن است بنا به عوامل مختلفی آسیب ببیند و نتواند آب را تصفیه کند. عدم کاکرد صحیح فیلترهای پیش تصفیه کربنی منجر به آسیب به فیلتر ممبران و در نهایت سختی آب خروجی از دستگاه و غیره می شود.

در صورتی که فیلترهای پیش تصفیه کربنی و یا فیلتر پست کربن در مرحله پنجم دستگاه به خوبی کار نکنند، دستگاه با مشکل مواجه می شود.

به همین دلیل بهتر است در برخی موارد برای عیب یابی دستگاه از عملکرد صحیح فیلترهای کربنی اطمینان حاصل نمایید.

برای اینکه تشخیص دهید آیا فیلترهای کربنی پیش تصفیه به خوبی عمل کرده اند و توانسته اند میزان کلر موجود در آب را به صفر نزدیک کنند یا خیر می توانید از کیت های تشخیص کلر سنج استفاده کنید.

با استفاده از کیت کلر سنج می توانید میزان کلر موجود در آب عبوری از فیلتر ها را اندازه گیری کنید و در صورت اختلال باید فیلتر را تعویض نمایید.

نحوه تست فیلتر های کربنی دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا تک

نحوه تست فیلتر های کربنی دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *