نحوه عملکرد فیلتر کربن بلاک آکوا تک

نحوه عملکرد فیلتر کربن بلاک آکوا تک

در سومین مرحله  فیلتراسیون دستگاه تصفیه آب خانگی فیلتر کربن بلاک تعبیه شده است . این فیلتر همانند فیلتر پیش از خود از جنس کربن اکتیو می باشد و تفاوت این دو فیلتر در این است که فیلتر کربن اکتیو مرحله دوم فیلتراسیون از نوع کربن اکتیو پودری و یا گرانولی است اما فیلتر مرحله سوم فیلتراسیون کربن اکتیو پودری است که به طور فشرده در یک قالب استوانه ای قرار گرفته است .

هر دوی این فیلترها عملکردی یکسان دارند و قادر به حذف مواد آلی موجود در آب می باشند و در واقع فیلتر کربن بلاک ، عملکرد فیلترهای پیش از خود را تکمیل می کند .

این فیلتر قادر به حذف مواد معدنی که مضرند و نباید در آب وجود داشته باشند است مانند نمک و برخی از مواد جامدی که در آب حل شده اند . این فیلتر علاوه بر این که می تواند این مواد را از آب حذف کند ، آلاینده های میکروبیولوژیکی که در آب وجود دارند را نیز می تواند حذف کند .

واکنش پذیری و قدرت جذب بالای فیلتر کربن اکتیو و کربن بلاک دستگاه تصفیه آب باعث شده است که این فیلتر بتواند عملکرد و فعالیتی خوب داشته باشد و مواد مضر موجود در آب را حذف کند .

برند آکوا تک یکی از تولید کنندگان موفق در این زمینه است که فیلترهای دستگاه تصفیه آب از جمله فیلتر کربن بلاک را تولید و عرضه می کند .

فیلتر کربن بلاک آکوا تک ، کربن اکتیوی از جنس گیاهی است و کیفیت قابل قبولی دارد . تعویض این فیلتر ۹ ماه پس از نصب باید صورت گیرد و تعویض به موقع آن بسیار حائز اهمیت است .

نحوه عملکرد فیلتر کربن بلاک آکوا تک

نحوه عملکرد فیلتر کربن بلاک آکوا تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *