نحوه ی تست عملکرد مخزن ذخیره تصفیه آب آکواتک

نحوه ی تست عملکرد مخزن ذخیره تصفیه آب آکواتک

مخزن یکی از قطعات مهم و کاربردی در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس آکواتک است و وظیفه دارد تا آب تصفیه شده را درون خود ذخیره نماید. مخزن علاوه بر ذخیره آب، فشار آب خروجی از شیر برداشت را نیز افزایش می دهد.

زیرا مخازنی که در دستگاه های تصفیه آب خانگی آکواتک مورد استفاده قرار می گیرند تحت فشار هستند و از دو بخش هوا و آب تشکیل می شوند.

وجود مخازن ذخیره آب تصفیه شده باعث می شود که در زمان قطعی آب و برق، آب تصفیه شده در اختیار داشته باشیم.

به دلیل ساختاری که مخازن دارند ممکن است دچار خرابی و مشکل شوند. مثلا اگر فشار آب شیر برداشت کم شد به احتمال زیاد هوای درون مخزن کاهش یافته است.

حال در این مطلب به نحوه ی تست عملکرد مخزن ذخیره تصفیه آب آکواتک پردا خته ایم. می توانید برای تست مخزن مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

البته چون مخازن تصفیه آب فشار بیشتر از ۸ بار را تحمل می کنند اگر اشتباهی در تست انجام دهید باعث ترکیدن مخزن می شود. در نتیجه بهتر است توسط متخصصان فنی انجام شود.

ابتدا شیر تنظیم فشار هوای مخزن را در قسمت زیرین آن بیابید. درپوش والف آن را بردارید.
یک شی نوک تیز وارد آن کنید.

اگر از آن آب خارج شد یعنی مخزن خراب است و کیسه ی هوا پاره می باشد. پارگی کیسه ی هوا باعث مخلوط شدن آب و هوا می شود و مخزن دیگر قادر به تامین فشار نیست.

اگر از شیر تنظیم فشار هوا، هوا خارج شد یعنی مخزن سالم است و به احتمال زیاد تنظیم نیست، باید توسط تلمبه آن را باد کنید.

اگر نه آب و نه هوا خارج شد یعنی مخزن حالت ارتجاعی خود را از دست داده و به طور کامل خراب می باشد. در این حالت سنگینی مخزن به دلیل چسبندگی آب به جداره های مخزن است.

نحوه ی تست عملکرد مخزن ذخیره تصفیه آب آکواتک

نحوه ی تست عملکرد مخزن ذخیره تصفیه آب آکواتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *