نصب فیلتر کربن اکتیو در دستگاه آکوا تک

نصب فیلتر کربن اکتیو در دستگاه آکوا تک

فیلتر کربن اکتیو دومین فیلتری است که در دستگاه تصفیه آب تعبیه می شود.

کربن اکتیو چیست؟ کربن اکتیو یا کربن فعال نوعی کربن است که تحت اثر شرایطی خاص به حالت فعال شده می رسد و حالت فعال شده این ماده دارای ویژگی هایی است که آن را از کربن معمولی متمایز می کند.

یکی از روش های مناسب جهت حذف طعم، بوی باقی مانده در آب استفاده از کربن اکتیو می باشد. مهمترین خاصیت کربن اکتیو سطح جذب داخلی بالا، تخلخل و قابلیت جذب گازها و مایعات شیمیایی می باشد. کربن فعال دارای اندازه منافذ و اشکال مختلفی هستند که همین عامل سبب محدوده گسترده ای از کاربردش می شود.

کربن فعال در اصل برای دو منظور در دستگاه تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد.

حذف کلر: ممکن است از کربن فعال برای از بین بردن کلر با اندکی تخریب یا آسیب رساندن به کربن استفاده شود. کلر زدایی دراین فیلتر با سرعت انجام می شود و سرعت جریان به طور معمول زیاد است.

فیلتر کربن اکتیو کپسولی پر شده از دانه های کربن پودری است کربن به کار رفته در این فیلتر از جنس پوسته نارگیل است جهت حذف مواد شیمیایی الی موجود در حشره کش ها و آفت کش ها و رنگ و اثرات ناشی از ماندگاری آب داخل مخزن.

حذف بو، طعم و مزه: این فیلتر همچنین باعث بهبودی در طعم و بوی آب می شود.

 این فیلتر در صنعت تصفیه آب و فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد. با ورود آب به این فیلتر آب با دانه های کربن ترکیب می شود و به این صورت جذب مواد انجام می گیرد.  فیلتر کربن اکتیو باید پس از گذشت ۹ ماه بعد ازهر نصب تعویض شود.

نصب فیلتر کربن اکتیو در دستگاه آکوا تک

نصب فیلتر کربن اکتیو در دستگاه آکوا تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *