نکات تعویض فیلترهای پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب آکوا تک

نکات تعویض فیلترهای پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب آکوا تک

در این مطلب می خواهیم درباره ی نحوه ی تعویض فیلترهای پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب صحبت کنیم و در صورتی که شما در زمینه تاسیسات مهارت کافی را داشته باشید ، می توانید این کار را انجام دهید .

ابتدا بهتر است با فیلترهای پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب خانگی آشنا شوید و درباره ی آن ها بدانیم . فیلترهای پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب خانگی فیلترهای الیافی ، کربن اکتیو و کربن بلاک هستند .

در مرحله پیش تصفیه خالص سازی آب فیلترها وظیفه دارند که در ابتدا مواد آلوده ی درشت موجود در آب را از آن حذف کنند ، این فعالیت توسط فیلتر اول که فیلتر الیافی است صورت می گیرد و فیلترهای دوم و سوم وظیفه حذف مواد آلی موجود در آب را دارند و این مواد توسط کربن اکتیو حذف می شوند .

نحوه ی تعویض این فیلترها به چه صورت است ؟ در ابتدا باید ورودی آب دستگاه تصفیه آب را ببندید پس از آن باید با استفاده از آچار مخصوص هوزینگی که این فیلترها در آن قرار گرفته شده اند را باز می کنید و پس از آن فیلتر قدیمی را از آن خارج کنید . پس از این که فیلتر قدیمی را از هوزینگ خارج کردید فیلتر جدید را به آن وارد کنید و در محل تعیین شده آن را نصب کنید .

فیلتر کربن دستگاه تصفیه آب را پس از این که نصب کردید باید آب سیاه آن را بگیرید اگر این کار را انجام ندهید آبی که از شیر برداشت خارج می شود آبی سیاه خواهد بود و این اتفاق به دلیل نو بودن فیلترهای کربن می باشد .

برای این کار باید شیلنگی که باعث وصل شدن فیلتر اول و دوم شده است را بیرون بیاورید و آن را در سطلی قرار دهید سپس آب ورودی به دستگاه را باز کنید . آبی که وارد ظرف می شود آبی سیاه رنگ خواهد بود .

تعویض فیلترهای پیش تصفیه به این صورت است که فیلتر الیافی هر سه ماه یک بار ، فیلتر کربن اکتیو و کربن بلاک هم هر نه ماه یک بار است .

نکات تعویض فیلترهای پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب آکوا تک

نکات تعویض فیلترهای پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب آکوا تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *