هوزینگ های دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا تک

هوزینگ های دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا تک

در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا تک از فیلترهای کارتریجی ۲۰ اینچی برای فیلترهای پیش تصفیه استفاده می شود. به همین دلیل از محفظه یا هوزینگ ها برای قرار گیری این فیلترها در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی استفاده می شود.

این هوزینگ های دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا تک نیز به صورت ۲۰ اینچ و اسیلم هستند که یکی از این هوزینگ ها شفاف و دو هوزینگ دیگر مات هستند.

هوزینگ اول شفاف است به علت اینکه فیلتر الیافی داخل آن که قابلیت رسوب گیری و حذف شن و ماسه و گل و لای را دارد بعد از مدتی از رنگ سفید به قهوه ای تغییر رنگ می دهد قابل مشاهده باشد.

این هوزینگ ها برای فیلترهای الیافی یا PP ، فیلترهای کربن اکتیو و کربن بلاک و همچنین فیلترهای نخی مورد استفاده قرار می گیرند.

سایز بزرگ این فیلترها که ۲۰ اینچی است را می توان در ورودی ساختمان ها نصب کرد که باعث افت فشار نیز نمی شوند .

 هوزینگ خود دارای دو قسمت است بدنه هوزینگ و گپ هوزینگ. گپ یا هد هوزینگ در واقع همان سر محفظه است که در بخش بالایی هوزینگ قرار می گیرد و محل ورودی و خروجی آب به داخل محفظه های نیمه صنعتی بر روی هد هوزینگ نصب شده است.

هوزینگ های دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا تک

هوزینگ های دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی آکوا تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتردستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *