وظیفه فیلتر پست کربن آکواتک

وظیفه فیلتر پست کربن آکواتک

فیلتر پست کربن آکواتک در مرحله پنجم دستگاه تصفیه آب به صورت اینلاین قرار دارد.فیلتر پست کربن دیگر هوزینگ یا محفظه ندارد بلکه خودش مستقیما به ورودی آب نصب می شود.

البته آبی که از مخزن خارج می شود وارد فیلتر پست کربن می شود و اگر بوی بد و ماندگی گرفته باشد این فیلتر آن را برطرف می کند.

زمان تعویض فیلتر پست کربن آکواتک معمولا هر یک سال است. بهتر است که فیلتر پست کربن سر زمان مناسب عوض شود اگر که تعویض نشود ممکن است قارچ ها و انگل ها به درون آب راه پیدا کنند و طعم آب را بد کند.

برای تعویض فیلتر پست کربن باید اول دستگاه را خاموش کنید و شیر ورودی آب دستگاه را ببندید شیر مخزن را هم حتما ببندید و بست های دو سر فیلتر پست کربن را باز کنید و فیلتر جدید را جایگزین کنید فقط حواستان باشد که فیلتر پست کربن جدید را طبق جهت فلش قرار دهید و بست ها را ببندید.

باید بدانید که قسمت خروجی پست کربن توسط شیلنگی به مینرال وصل می شود و دارای یک ورودی می باشد که اصولا بر سر آن وجود دارد که از یک سو به ممبران وصل است و از طرف دیگر به مخزن وصل است.

در موقع تعویض باید همه این شیلنگ ها باز شود و مجدد به فیلتر جدید وصل شود. فقط شیلنگی را که به مینرال وصل می شود را وصل نکنید و شیر ورودی و شیر مخزن را باز کنید و دستگاه را به برق بزنید.

اجازه دهید دستگاه کار کند و آب خارج شده از پست کربن را داخل ظرفی بریزید تا اگر احیانا آب سیاه بود وارد مینرال نشود و بعد از اینکه آب شفاف شد شیلنگ را به مینرال وصل کنید و اجازه دهید که دستگاه کار کند.

وظیفه فیلتر پست کربن آکواتک

وظیفه فیلتر پست کربن آکواتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *