ویژگی انواع فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب آکواتک

ویژگی انواع فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب آکواتک

اصلی ترین فیلتر در دستگاه تصفیه آب فیلتر ممبران می باشد . فیلتر ممبران دارای فضای متخلخل است و سوراخ های موجود روی آن به گونه ای طراحی شده اند که تنها مولکول آب از آن عبور می کند و مانع عبور بقیه ناخالصی های موجود در آب می شود.

این فیلتر برای عبور بهتر مولکول ها و محلول های موجود به فشار نیاز دارد که این فشار توسط پمپ تامین می شود.

آب بعد از عبور از فیلترهای پیش تصفیه وارد فیلتر ممبران می شود و آب خالص از لایه های ممبران عبور می کند و در مخزن ذخیره می شود و آلاینده ها وارد مجرای فاضلاب می شوند . در خروجی فیلتر ممبران دو مجرا وجود دارد ، یکی برای عبور آب تصفیه و دیگری برای عبور ناخالصی ها به فاضلاب می باشد.

فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی می تواند نمک های محلول و غیر محلول را شناسایی کند ، غشاهای ممبران مانع عبور نمک ها می شوند و مستقیم وارد مجرای فاضلاب خواهند شد.

فلزات سنگین سرطان زا مانند نیترات، نیتریت، آرسنیک و غیره که در درون آب وجود دارند و بسیار خطرناک هستند ، توسط این فیلتر تصفیه می شوند. این ذرات از مولکول های آب بزرگ تر هستند و داخل لایه های فیلتر ممبران گیر می کنند و به سمت فاضلاب می روند .

باکتری و قارچ های موجود در آب که سبب بیماری های پوستی و عفونی می شوند ، نیز از مولکول های آب بزرگ تر هستند و توسط فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی از آب جدا می شوند و وارد فاضلاب خواهند شد .

فیلتر ممبران بصورت غشا نیمه تراوا است  و تعداد لایه های آن ۱۱ تا ۱۵ لایه می باشد ؛ در درون هوزینگ فیلتر ممبران قرار دارد و با عبور آب از فیلتر مرحله چهارم آب ۹۹ درصد تصفیه خواهد شد و آب فیلتر ممبران در حد آب مقطر می باشد.

زمان تعویض فیلتر ممبران ۱۲ تا ۱۸ ماه می باشد اگر فیلتر به موقع تعویض نشود تمام آلاینده های موجود در آب تصفیه نمی شود و سبب آسیب به دستگاه خواهد شد .

ویژگی انواع فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب آکواتک

ویژگی انواع فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب آکواتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *