کارایی فیلتر پست کربن آکوا تک

کارایی فیلتر پست کربن آکوا تک

فیلتر پست کربن آکواتک یکی دیگر از فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی است که در مرحله پنجم دستگاه به صورت اینلاین نصب می شود و آب از مخزن داخل این فیلتر می شود و فیلتر طعم و بوی بد آب را که به سبب ماندگی در مخزن به خود گرفته از بین می برد.همچنین اگر کلر در آب باقیمانده باشد آن را حذف می کند.

فیلتر پست کربن آکواتک بعد از ممبران و قبل از مینرال قرار گرفته است.

فیلتر پست کربن نیاز به هوزینگ ندارد و محفظه ای هم ندارد و مستقیما به لوله آب نصب می شود و هرگاه اشباع شود باید تعویض شود و دور انداخته شود و فیلتر جدید جایگزین شود.

دستگاه تصفیه آب خانگی دارای سه فیلتر کربنی می باشد که فیلتر پست کربن سومین فیلتر کربنی است که کربن فیلتر پست کربن بر پایه گیاهی است و از پوسته نارگیل تهیه شده است.

زمان تعویض فیلتر پست کربن ۱۲ ماه یک بار می باشد البته اگر سختی آب ورودی زیاد باشد امکان دارد این زمان زودتر باشد. توجه داشته باشید که تعویض به موقع فیلترهای پیش تصفیه و فیلتر ممبران به عمر فیلتر پست کربن نیز کمک می کند.

برای تعویض فیلتر پست کربن نیازی به آچار هوزینگ ندارید در زمان تعویض باید دستگاه را خاموش کنید و ورودی آب را ببندید و فیلتر پست کربن جدید را در دسترس بگذارید بست ها را باز کنید.

فیلتر قدیمی را دور بیاندازید و فیلتر پست کربن جدید را جایگزین کنید و بست ها را ببندید و دستگاه را روشن کنید و قبل از اینکه شیلنگ خروجی آب را نصب کنید اجازه دهید کار کند و مقداری از آب آن بیرون بریزد که اگر آب سیاهی وجود دارد خارج شود و سپس وقتی آب روشن شد شیلنگ خروجی را وصل کنید و از درست کار کردن دستگاه مطمئن شوید .

توجه داشته باشید که فیلتر پست کربن در دستگاه تصفیه آب خانگی ۱۰ اینچ است. از فیلتر پست کربن در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی نیز کاربرد دارد.

کارایی فیلتر پست کربن آکوا تک

کارایی فیلتر پست کربن آکوا تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *