کاربرد فلو فاضلاب در تصفیه آب آکوا تک

کاربرد فلو فاضلاب در تصفیه آب آکوا تک

فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب ، قطعه ای است که باعث محدود شدن جریان پساب می شود . از این قطعه ی استوانه ای شکل آبی که از خروجی فاضلاب فیلتر ممبران گذشته ، از آن عبور می کند و پس از آن وارد فاضلاب می شود .

 اهمیت وجود قطعه فلو فاضلاب

وجود این قطعه در دستگاه تصفیه آب به این دلیل حائز اهمیت است که فشار زیاد آب گرفته می شود و سپس وارد فاضلاب می شود. در صورت عدم وجود این قطعه در دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس ، آب تصفیه نمی شود .

 فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب در کجا قرار می گیرد ؟

فلو فاضلاب در خروجی فاضلاب هوزینگ ممبران قرار می گیرد .

عددی که پس از نام آن ذکر شده است نشان دهنده مقدار فاضلابی است که در هر دقیقه از خود عبور می دهد . به طور مثال فلو فاضلاب ۴۵۰ در هر دقیقه ۴۵۰ سی سی آب را از خود عبور می کند و وارد فاضلاب می کند یا فلو فاضلابی که روی آن عدد ۳۰۰ نوشته شده است ، مقدار آب خروجی و ورود آن به فاضلاب در مدت زمان یک دقیقه ۲۵۰ الی ۴۰۰ سی سی می باشد .

نکته ی حائز اهمیت این است که اگر میزان آب خروجی از این مقدار بیشتر یا کمتر باشد ، فلو فاضلاب دچار مشکل شده است و باید نسبت به تعویض آن اقدام نمایید .

یک نکته ی مهم دیگر این است که فلو فاضلاب ها بر اساس مواردی که در زیر ذکر شده است بر روی دستگاه تصفیه آب شما نصب می شود :

  • ظرفیت فیلتر ممبران
  • عمر فیلتر ممبران
  • سختی آب ورودی
  • فشار پمپ دستگاه تصفیه آب

که این موارد باید توسط متخصص بررسی و چک شود و با توجه به دستگاه تصفیه آب شما ، نصب شود .

کاربرد فلو فاضلاب در تصفیه آب آکوا تک

کاربرد فلو فاضلاب در تصفیه آب آکوا تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *