کاربرد فیلتر الیافی آکواتک

کاربرد فیلتر الیافی آکواتک

فیلتر الیافی آکواتک فیلتری است که در مرحله اول دستگاه تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی قرار می گیرد که ما در اینجا به فیلتر الیافی آکواتک خانگی می پردازیم. فیلتر الیافی آکواتک جزء فیلترهای پیش تصفیه می باشد.

فیلتر الیافی آکواتک قابلیت حذف ناخالصی های آب را تا حد ۵ میکرون را دارد. فیلتر الیافی آکواتک به گونه ای طراحی شده است که دارای چند لایه توری می باشد که به دور هم پیچیده شده اند.

تراکم فیلتر هر چه به سمت مرکز آن نزدیک تر شویم بیشتر می شود و لایه های بیرونی از تراکم کمتری برخوردار است بنابراین مواد درشت تر در لایه بیرونی به دام می افتند و مواد ریزتر در قسمت داخلی فیلتر گیر می کنند.

فیلتر الیافی آکواتک به صورت کارتریجی داخل هوزینگ شفاف قرار می گیرد . هوزینگ به این دلیل شفاف است تغییر رنگ فیلتر قابل مشاهده باشد. معمولا زمانیکه فیلتر اشباع می شود به رنگ قهوه ای تغییر رنگ می دهد.

هوزینگ فیلتر الیافی آکواتک به صورت سری با دو هوزینگ دیگر به صورت عمودی به دستگاه وصل می باشد. این سه هوزینگ به هم مرتبط هستند.

این فیلتر بسته به سختی آب ورودی هر سه ماه یکبار تعویض می شود.

هرگاه تصمیم به تعویض فیلتر داشتید نیاز به یک آچار هوزینگ دارید. اول دستگاه را خاموش کنید و شیر ورودی آب را ببندید سپس هوزینگ را توسط آچار هوزینگ باز کنید هوزینگ را بشویید تا اگر رسوبی داخل آن وجود داشت شسته شود و تمیز شود.

فیلتر قبلی را درآورید و فیلتر نو را جایگزین آن کنید. هوزینگ را مجددا ببندید و دستگاه را به برق بزنید و شیر آب را باز کنید اجازه دهید دستگاه تصفیه آب کار کند و مطمئن شوید که هوزینگ نشتی آب نداشته باشد.

کاربرد فیلتر الیافی آکواتک

کاربرد فیلتر الیافی آکواتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *