کاربرد مخزن ذخیره در دستگاه تصفیه آب آکواتک

کاربرد مخزن ذخیره در دستگاه تصفیه آب آکواتک

از مهم ترین قطعات دستگاه تصفیه آب آکواتک منبع ذخیره آب است چرا که آبی که در منبع ذخیره می شود ، خالص است و موادی همچون کلر در آن وجود ندارد به همین دلیل آب می تواند سریع آلوده شود.

بنابراین باید به کیفیت مخزن تصفیه آب در هنگام خرید دقت کنیم چرا که عدم توجه به این موضوع باعث می شود باکتری ها و آلودگی‌ها مکانی برای رشد پیدا کنند و سبب آلوده شدن آب شوند.

مخازن تصفیه آب آکواتک در مدل های مختلف متناسب با نیاز مشتری در بازار وجود دارند که با توجه به کشور ساخت آن ، مواد به کار رفته و دیگر فاکتور های مهم قیمت آن نیز متغیر است.

بطور مثال یک منبع ذخیره آکواتک، که ساخت کشور تایوان است، مقاومت و استحکام بسیار بالایی را دارا می باشد، طول عمر آن نسبت به سایر مخازن بالاتر است و دارای تاییدیه و استانداردهای معتبر جهانی مانند FDA ،می باشد.

برای اینکه طول عمر مخازن تصفیه آب افزایش پیدا کند مصرف کنندگان باید هر شش ماه یا هر ساله مخازن ذخیره خود را شستشو دهند و آن را بررسی کنند .

مخازن و منبع تصفیه آب ها دارای فشار های گوناگونی می باشند که این فشار هم باید مانند حجم متناسب با مصارف خانگی انتخاب شوند. در دستگاه های تصفیه آب اسمزمعکوسRo  این فشار را یک پمپ تولید می کند.

 فرآیند اسمز اینگونه است که آب از مکانی با غلظت پایین به مکانی با غلظت بیشتر حرکت می کند. که در دستگاه های تصفیه آب این فرایند اسمز بطور معکوس انجام می شود.

این فشار قوی سبب می شود آب از فیلتری که غشای نیمه تراوا دارد عبور کند. عبور آب از این غشا سبب می شود که آلودگی و شوری آب از بین برود و آبی خالص و سالم تولید شود.

کاربرد مخزن ذخیره در دستگاه تصفیه آب آکواتک

کاربرد مخزن ذخیره در دستگاه تصفیه آب آکواتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتردستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *