کار فیلتر ممبران آکواتک

کار فیلتر ممبران آکواتک

یکی از اصلی ترین فیلترهای دستگاه تصفیه آب آکواتک فیلتر ممبران آکواتک می باشد که در مرحله چهارم دستگاه به صورت اینلاین قرار می گیرد و درون محفظه ممبران می باشد به صورت ۱۰ اینچی می باشد.

محفظه ممبران دارای یک ورودی آب و دو خروجی می باشد که یکی از خروجی ها به مخزن و دیگری به فاضلاب راه دارد. ممبران معمولا هر یک الی یک سال و نیم یک بار عوض می شود.

فیلتر ممبران آکواتک از غشاء نیمه تراوا تشکیل شده است که قابلیت هر آنچه ناخالصی که از فیلترهای پیش تصفیه رد شده است را دارد و آب خالص را به سوی مخزن هدایت می کند.

تعویض به موقع سه فیلتر مرحله ی اول تاثیر به سزایی در عمر ممبران دارد چون اگر فیلترهای اولیه اشباع شده باشند و عمل تصفیه را به درستی انجام ندهند ناخالصی ها به سمت ممبران رفته و در آنجا گیر می افتند و سپس ممبران سریع اشباع می شود و زودتر از موقع باید تعویض شود.

می توانیم ممبران را تست کنیم تا از درست کار کردن آن باخبر شویم. به این صورت است که اول شیر مخزن و شیر میکس را کامل ببندید سپس شیر برداشت را باز کنید و می توانید با سختی سنج ، سختی آبی که از شیر برداشت بیرون می آید را اندازه بگیریم اگر سختی آب زیاد باشد ممبران درست کار نمی کند و باید تعویض شود.

روش دیگر این است که چند روز آب را در کتری بجوشانیم اگر کتری رسوب داشت ممبران خراب است ولی اگر رسوب نکرد ممبران سالم است.

برای تعویض فیلتر اول دستگاه را خاموش کنید و بست ها را باز کنید و سپس ممبران جدید را درون محفظه ممبران در جهت درست قرار دهید و دستگاه را روشن کنید و اجازه دهید کار کند و از کارکرد صحیح فیلترها مطمئن شوید.

کار فیلتر ممبران آکواتک

کار فیلتر ممبران آکواتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *