کار فیلترuv در دستگاه تصفیه آب آکوا تک چیست؟

کار فیلترuv در دستگاه تصفیه آب آکوا تک چیست؟

در فیلترهای تصفیه آبuv  با تابیدن اشعه های فرابنفش، آلاینده های میکروبی مانند ویروس ها از می روند و سبب، حذف میکروب از نوع باکتری و دیگر میکروارگانیسم ها هم خواهد شد.

معمولا در دستگاه های تصفیه آب خانگی ، فیلتر uv قرار نمی دهند و در مواردی خاص که نیاز به نصب این فیلتر باشد به راحتی می توان آن را به دستگاه اضافه کرد.

 تصفیه آب به طور کلی در ۵ مرحله پاکسازی می شود. مهمترین مراحل تصفیه آب فیلتر ممبران  است که در آن قسمت ۹۹ درصد آلاینده ها اعم از میکروبی و سمی و ذرات معلق و کلر از آب جداسازی می شوند.

البته استفاده از این فیلتر فقط بابت احتمال آلودگی میکروبی آب شهری نیست گاهی وقتی آب در خود مخزن تصفیه جمع و ذخیره می شود، ممکن است درون آن، آلودگی ایجاد شود و چون این آب از فیلترهای ممبران عبور کرده وجود فیلترuvبه ما کمک می کند که قبل از استفاده از آب مخزن، به عنوان آخرین مرحله تصفیه آب، آن را دوباره پاکسازی کنیم.

عملکرد فیلتر فرابنفش تصفیه آب خانگی

روش کار فیلتر فرابنفش کشتن میکروب ها و ویروس ها نیست بلکه با امواج فرابنفش DNA آنها دچار تغییرات می کند و به همین دیگر قدرت بیماری زایی خود را از دست می دهند.

معمولا در فیلترهای فرابنفش از لامپ UV استفاده شده که طول موجی در حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ نانومتر از خود ساطع می کند و به این ترتیب بر روی ساختار ژنتیکی میکروارگانیسم ها تاثیر می گذارد.

زمان تعویض فیلتر uv فرابنفش

فیلتر فرابنفش از دو قسمت لامپ و آداپتور تشکیل شده اند که در صورت سوختن باید آن ها را تعویض کرد و تا زمانی که لامپ یا آداپتور، مشکلی نداشته و یا نسوخته اند، احتیاجی به تعویض آن ها نیست.

کار فیلترuv در دستگاه تصفیه آب آکوا تک چیست؟

کار فیلترuv در دستگاه تصفیه آب آکوا تک چیست؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *