کلگی هوزینگ تصفیه آب آکواتک

کلگی هوزینگ تصفیه آب آکواتک

دستگاه های تصفیه آب آکواتک از یکسری قطعات و تجهیزاتی ساخته شده اند که عمل فیلتراسیون را انجام می دهند.

از جمله این قطعات، انواع مختلف فیلترها است که بعضی از آنها مانند فیلترهای پیش تصفیه و فیلتر ممبران درون هوزینگ قرار می گیرند و بعضی دیگر مانند پست کربن و مینرال به صورت خطی ساخته می شوند.

هوزینگ هایی که برای فیلترهای پیش تصفیه و فیلتر ممبران ساخته می شوند دارای دو بخش از جمله کلگی و بدنه هستند.

کلگی هوزینگ که با نام هد، کلاهک و یا گپ (Gap) شناخته می شود بخش اعظمی از فشار آب را تحمل می کند و مسیر ورود و خروج آب بر روی آن تعبیه شده است.

علاوه بر آن بر روی بعضی از مدل های کلگی هوزینگ، یک پیچ و یا دکمه قرار داده شده است تا بتوان هواگیری هوزینگ به راحتی انجام شود. البته بیشتر مدل های گپ هوزینگ دارای این دکمه نمی باشند.

همچنین کلگی هوزینگ از نظر نحوه ی قرارگیری به دو شکل طراحی شده است. رزوه از بیرون (نر) و یا رزوه از داخل (مادگی) دو مدل قرارگیری کلگی هوزینگ بر روی بدنه ی آن است.

اگر قسمت رزوه شده گپ هوزینگ درون بدنه ی هوزینگ قرار بگیرد و محفظه شیشه ای به دور آن باشد، این گپ از نوع مادگی است و به آن درون رزوه (رزوه از داخل ) گویند.

ولی اگر قسمت رزوه ی گپ هوزینگ به دور محفظه ی شیشه ای (بدنه هوزینگ) قرار گیرد و بدنه ی هوزینگ به داخل کلگی هوزینگ برود، این گپ از نوع نر یا رزوه از بیرون است.

مقاومت و کیفیت کلگی هوزینگ تصفیه آب آکواتک بسیار مهم است زیرا باید فشار بالایی را تحمل کند و از نظر آب بندی مقاوم باشد تا دچار نشتی و یا شکستی نشود.

کلگی هوزینگ تصفیه آب آکواتک

کلگی هوزینگ تصفیه آب آکواتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *