کلگی پمپ تصفیه آب خانگی آکواتک

کلگی پمپ تصفیه آب خانگی آکواتک

در دستگاه های تصفیه آب خانگی آکواتک برای تقویت فشار از یک بوستر پمپ استفاده شده است. زیرا به دلیل فیلتر ممبران و تکنولوژی اسمز معکوس حتما باید آب ورودی به دستگاه، تقویت شود تا بتواند عمل فیلتراسیون را به درستی انجام دهد.

حال این پمپ از دو قسمت بدنه ی اصلی و کلگی پمپ تشکیل شده است. بدنه ی اصلی باعث تولید نیروی دورانی می شود و به قسمت کلگی پمپ انتقال می دهد و کلگی پمپ آن نیروی دروانی را تبدیل به پمپ و تقویت فشار می کند.

در واقع کار اصلی تقویت فشار آب را کلگی پمپ انجام می دهد و اگر خراب شود، فشار پشت ممبران افزایش پیدا نمی کند.

زمانی که پمپ کار می کند اما در نمایشگر گیج فشار بر روی براکت تصفیه آب عددی کمتر از ۵۰ PSI نمایش داده می شود یعنی کلگی پمپ مشکلی دارد و باید تعویض شود.

همچنین در مواقعی که پمپ دچار نشتی می شود احتمال خرابی کلگی پمپ زیاد است.

کلگی پمپ تصفیه آب خانگی آکواتک که با نام هد پمپ تصفیه آب آکواتک نیز شناخته می شود از کیفیت بالایی برخوردار است و قدرت و کارایی بالایی دارد. همچین محصول کشور تایوان بوده و عبارت made in Taiwan بر روی آن حک شده است.

ورودی و خروجی آب به کلگی پمپ تصفیه آب خانگی آکواتک متصل می شود و فشار زیادی را تحمل می کند، به همین دلیل باید توان و قدرت بالایی داشته باشد.

تمام انواع پمپ و کلگی پمپ تصفیه آب خانگی آکواتک از مواد و آلیاژ با کیفیت مورد تایید سازمان NSF ساخته شده اند.

کلگی پمپ تصفیه آب خانگی آکواتک

کلگی پمپ تصفیه آب خانگی آکواتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *