کنترل کننده فشار دیگ بخار آکوا تک

کنترل کننده فشار دیگ بخار آکوا تک

این مطلب درباره ی کنترل کننده ی فشار دیگ بخار است و در ادامه درباره ی آن اطلاعاتی به دست می آوریم .

کنترل کننده ی فشار دیگ بخار چیست ؟

کنترل کننده ی فشار دیگ بخار قطعه ای است که برای این که میزان فشار را کنترل و تنظیم کند ، روی دیگ بخار تعبیه می شود و در زمانی که نیاز است دیگ بخار را روشن یا خاموش می کند . به این قطعه پرشر سوئیچ نیز گفته می شود .

کنترل کننده ی فشار دیگ بخار از چه اجزایی تشکیل شده اند ؟

بدنه ، سیستم آکاردئونی ، فنر ، لوله های ورودی و خروجی ، کنتاکت های برق ، شفت و پایه های آن از اجزای تشکیل دهنده پرشر سوئیچ ها می باشند . کنتاکت های برق این قطعه در دو نوع ثابت و متحرک در این قطعه وجود دارند .

کنترل کننده های فشار دیگ بخار در چند نوع تولید می شوند ؟

نوع اول این پرشر سوئیچ ها به خاموش و روشن کردن مشعل می پردازند . نوع دوم آن طول مشعل دیگ بخار را تنظیم می کند و نوع سوم آن که پرشر سوئیچ اطمینان نامیده می شود در صورتی که پرشر سوئیچ نوع اول نتواند مشعل را خاموش یا روشن کند ، فعالیت خواهد کرد . این که کدام نوع از این پرشر سوئیچ ها در دیگ بخار استفاده شود به نوع دیگ بخار بستگی دارد .

هنگامی که به زیر سیستم آکاردئونی فشار وارد شود ، با توجه به میزان فشار وارد شده آکاردئون باز می شود و به فنر فشار وارد می کند و با این اتفاق کنتاکت ها از هم جدا می شوند و در نتیجه ی این اتفاق مشعل خاموش می شود و هر موقع که فشار داخل دیگ بخار به حد مناسب برسد ، مشعل روشن خواهد شد .

کنترل کننده فشار دیگ بخار آکوا تک

کنترل کننده فشار دیگ بخار آکوا تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *