پخش دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب یکی از کالاهای مورد نیاز و پرمصرفی است که بیشتر مردم جهت سالم سازی آب آشامیدنی خود، اقدام به تهیه و استفاده از آن می کنند. پخش دستگاه تصفیه آب توسط شرکت آغاز شد.

دستگاه های تصفیه آب خانگی به سه دسته: سرشیری، رومیزی و زیر سینکی تقسیم می شود. که بهترین آن ها دستگاه تصفیه آب زیرسینکی شش فیلتر است. در دستگاه های تصفیه آب شش فیلتر از روش اسمز معکوس استفاده شده است. بر روی این دستگاه ها قابلیت افزودن دو فیلتر دیگر نیز وجود دارد که در صورت نیاز می توان به دستگاه اضافه کرد.

در بازار انواع دستگاه تصفیه آب در برندها و مدل های گوناگون به فروش می رسد که دربین آن ها نوع تقلبی و نامرغوب نیز وجود دارد. از آنجایی که دستگاه تصفیه آب به طور مستقیم با سلامت انسان در ارتباط است، خریداری دستگاه تصفیه آب اصل از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برای تهیه دستگاه تصفیه آب اصل حتما به یک مرکز معتبر و متخصص در این زمینه مراجعه فرمایید.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا ارائه دهنده انواع دستگاه های تصفیه آب  اصلی با برندهای معتبر می باشد. که بر روی دستگاه، ساخت تایوان، توسط شرکت سازنده حک شده است. این شرکت آماده هرگونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب از قبیل: نصب و راه اندازی، تعویض فیلتر رایگان و … می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۰۲۱          همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

 

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *