راهنمای نصب دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب، بسته به میزان آب مورد نیاز به سه نوع خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی تقسیم می شود. دستگاه تصفیه آب خانگی، می توانند زیرسینکی، سرشیری و رومیزی باشند. هر دستگاه تصفیه آب روش نصب خاص خود را دارد.

دستگاه های تصفیه آب زیرسینکی پیچیدگی بیشتری نسبت به دیگری دارند. روش نصب دستگاه تصفیه آب نیز پیچیدگی های خاص خود را دارد.

در هنگام خریداری دستگاه از کیفیت قطعات به کار رفته در آن اطمینان حاصل کنید و توجه داشته باشد که قیمت دستگاه تصفیه آب با توجه به اصل بودن و نبودن قطعات به کار رفته درآن و همچنین خدماتی که پس از خریداری دستگاه ارائه می شود می تواند متفاوت باشد.

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب نیز بحثی بسیار مهم است که باید مورد توجه قرار گیرد، پس از خریداری دستگاه، نصب رایگان از جمله خدماتی است که ارائه می شود، همچنین در صورت وقوع مشکلات فنی و خدماتی از جمله تعویض فیلتر، در صورت داشتن خدمات پس از فروش انجام این کارها به متخصصان در این امر واگذار می شود.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با ارائه دستگاه های اصلی با برند های معتبر و حک نام تایوان بر روی دستگاه ها  توسط سازنده دستگاه آماده ارائه هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۰۲۱          همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *