کاربرد فلو فاضلاب ۳۰۰ در دستگاه های تصفیه آب خانگی آکواتک

کاربرد فلو فاضلاب ۳۰۰ در دستگاه های تصفیه آب خانگی آکواتک
فلو فاضلاب که با نام درین یا محدود کننده فاضلاب نیز شناخته می شود قطعه ای بسیار مهم و کاربردی است که وظیفه دارد مسیر خروج فاضلاب از فیلتر ممبران را کنترل نماید. اگر فلو فاضلاب نباشد و یا خراب باشد فشار لازم برای فیلتر ممبران فراهم نمی شود و آب با سرعت بالایی از فاضلاب خارج می شود در این صورت عمل فیلتراسیون صورت نمی گیرد.
فلو فاضلاب در قسمت خروجی فاضلاب هوزینگ ممبران قرار می گیرد و با محدود کردن جریان فاضلاب باعث افزایش فشار در فیلتر ممبران می شود.
به دلیل ظرفیت مختلف فیلتر ممبران، فلو فاضلاب ها نیز در انواع مختلفی ساخته می شوند که هر کدام برای یک نوع فیلتر ممبران مناسب هستند. مثلا برای فیلتر ممبران ۵۰ گالنی از فلو فاضلاب ۳۰۰ استفاده می کنند، البته ممکن است بر اساس سختی آب و عوامل مختلف این مقدار نیز افزایش یابد. اما به طور معمول و در شرایط عادی بر روی فیلترهای ممبران ۵۰ گالنی از فلو فاضلاب ۳۰۰ استفاده می کنند.
حال این ۳۰۰ به چه معنی است ؟ یعنی فلو فاضلاب در هر دقیقه فقط به ۳۰۰ سی سی فاضلاب اجازه خروجی می دهد، درواقع عدد روی فلو فاضلاب ها مقدار خروج پساب را در هر دقیقه نشان می دهد.
فلو فاضلاب ۳۰۰ در دستگاه های تصفیه آب خانگی آکواتک بسیار کاربردی است و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.
معمولا بر روی دستگاه های تصفیه آب خانگی آکواتک فیلتر ممبران ۵۰ گالنی نصب می شود به همین دلیل از فلو فاضلاب ۳۰۰ نیز بسیار استفاده می کنند.

کاربرد فلو فاضلاب 300 در دستگاه های تصفیه آب خانگی آکواتک

کاربرد فلو فاضلاب ۳۰۰ در دستگاه های تصفیه آب خانگی آکواتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *